KOMUNIKAT PIK

KOMUNIKAT PIK

Usługi kurierskie

Umowa na usługi kurierskie ze “Stolicą” obowiązuje do końca grudnia br., próby jej rozwiązania lub zmiany warunków są niezgodne z zapisami tej umowy. Trwają negocjacje kolejnej umowy z firmami kurierskimi.

Szanowni państwo,

przypominamy, że umowa ze “Stolicą”, dotycząca preferencyjnych stawek na przesyłki kurierskie dla członków PIK, kończy się z dniem 31.12.2003 roku. Obecnie trwają negocjacje z firmami kurierskimi na temat uzyskania dla członków PIK podobnych warunków opłat za przesyłki jak dotychczas.

Ponieważ do biura PIK napływają sygnały o próbach wypowiadania dotychczasowych warunków umowy niektórym członkom PIK przez “Stolicę”, informujemy, że obecna umowa zawarta pomiędzy PIK a “Stolicą” obowiązuje do końca tego roku i wszelkie próby jej rozwiązania lub zmiany warunków są niezgodne z zapisami tej umowy.

Jeśli otrzymali Państwo takie wypowiedzenie dotychczasowych warunków umowy, prosimy o przesłanie do “Stolicy” ul. Prądzyńskiego 1/3, 01-222 Warszawa, do dyrektora handlowego (pan Robert Sababad) listem poleconym pisma następującej treści:

“Wypowiedzenie umowy o świadczeniu usług kurierskich, które od Państwa otrzymaliśmy, jest niezgodne z & 2 oraz & 9 umowy zawartej pomiędzy Polską Izbą Książki a firmą kurierską Messenger Service Stolica S.A., dnia 30.11.2001 r., w związku z tym nie uznajemy wypowiedzenia dotychczasowej umowy, ani zmiany warunków jej realizacji.”

Prosimy też o przesłanie informacji o wypowiedzeniu umowy ze strony “Stolicy” do biura PIK.

Informacje:

Marzena Kasprzycka

Dyrektor biura PIK

Tel. (0 ..22) 875 94 96/97

e-mail: biuro@pik.org.pl

 

 

Kategorie: Instytucje

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.