Komunikat Biura PIK nr 11/2003 z dnia 10 marca 2003 r.

Komunikat Biura PIK nr 11/2003 z dnia 10 marca 2003 r.

Grupa robocza ds. negocjacji cen usług pocztowych

W związku z bliskim terminem spotkania Grupy roboczej z panem Janem Jankowskim, Dyrektorem Biura Promocji i Informacji przy Centralnym Zarządzie Poczty Polskiej ponawiamy wezwanie do nadsyłania danych niezbędnych do konstruktywnych negocjacji.

Do końca ubiegłego roku tylko 47 firm zrzeszonych w PIK przysłało wypełnioną ankietę w sprawie zakresu usług pocztowych. Na nasze wezwanie skierowane do Państwa w styczniu br. otrzymaliśmy wypełnione ankiety od kolejnych 21 firm. W załączniku nr 1 publikujemy listę firm, które nadesłały dane. Firmom tym składamy podziękowanie.

Nie otrzymaliśmy natomiast żadnej odpowiedzi od 26 wydawców zrzeszonych w PIK figurujących w pierwszej pięćdziesiątce wydawców w 2001 r. (wykaz firm w załączniku nr 2).

Po raz kolejny pozwalamy sobie przypomnieć Państwu rzecz oczywistą, że to od Państwa współdziałania zależy siła przetargowa Izby wobec potencjalnego partnera strategicznego. Grupa robocza po raz trzeci prosi wszystkie firmy, które nie odpowiedziały na ankietę, aby uczyniły to w terminie do 14 marca 2003 r.

W załączeniu raz jeszcze przekazujemy kwestionariusz ankiety z prośbą o jak najszybsze wypełnienie go i odesłanie do Biura PIK bądź poinformowanie nas, że firma nie jest zainteresowana uzyskaniem preferencyjnych stawek dla członków PIK.

Grzegorz Majerowicz – Przewodniczący Grupy Roboczej Krzysztof Kaleta – Sekretarz Grupy Roboczej

Informacje: Elżbieta Płatkowska Dyrektor Biura PIK Tel.: 0501 192 868 e-mail: biuro@pik.org.pl

Piotr Dobrołęcki Rzecznik prasowy PIK Tel. 0 602 715 579 e-mail.: dobrolec@warman.com.pl

 

Kategorie: Instytucje

Skomentuj

Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.