“Fachowiec”. Joseph Finder
Przegląd
- Typ: Sensacja
- Marka: Sonia Draga
Autor: Joseph Finder
Tytuł oryginału: The Fixer
Tłumaczenie: Przemysław Hejmej
Format: 143 x 205 mm
Oprawa: broszurowa + skrzydełka
ISBN: 978-83-7999-896-8
Cena: 38,00
Premiera: 15 lutego 2017
Książka dostępna także jako e-book
Dwudziestoletnie milczenie wkrótce zostanie przerwane…
Thriller bestsellerowego autora „The New York Times”.
Pełna napięcia opowieść o tym, jak niebezpieczne bywa odkrywanie rodzinnych sekretów…
Kiedy dziennikarz śledczy Rick Hoffman traci pracę, narzeczoną i mieszkanie, jedyne, co mu pozostaje, to wprowadzić się z powrotem do domu, w którym spędził swoje smętne dzieciństwo i młodość. Odkąd ojciec Ricka po przebytym udarze zamieszkał w ośrodku opiekuńczym, dom stoi pusty i niszczeje.
Próbując co nieco naprawić w tym starym budynku, Rick dokonuje szokującego odkrycia – znajduje schowane za ścianą miliony dolarów. Pieniędzy jest na tyle dużo, by całkowicie odmienić życie Ricka i wszystko to, co do tej pory wiedział i myślał o swoim ojcu. Im więcej jednak tajemnic o przeszłości ojca wychodzi na jaw, w tym większym niebezpieczeństwie zaczyna być Rick. W końcu musi uciekać przed śmiertelnie groźnymi wrogami, którzy desperacko pragną, by przeszłość pozostała pogrzebana.
Ricka uratować może jedynie rozwiązanie zagadki ojca – człowieka, który od dwudziestu lat nie powiedział ani słowa…
„Finder jest ceniony jako pisarz, który wniósł napięcie w świat biznesu i finansów – zrobił dla dyrektorów to, co John Grisham dla prawników – uczynił ich trójwymiarowymi, nikczemnymi i bardzo przerażającymi”.
Daily Mail
„Joseph Finder błyskawicznie zajął miejsce wśród czołowych współczesnych pisarzy”.
Harlan Coben
audiobook
Wydanie CD Audio
ISBN: 978-83-8110-016-8
Cena: 34,90
Premiera: 15 lutego 2017
Artykuły powiązane:
O autorze
Skomentuj
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.






