„Świat fizyki z bliska. Podręcznik dla uczniów gimnazjum. Część 5”
Autorzy: Barbara Sagnowska, Danuta Szot-Gawlik
Wydawnictwo: ZamKor
W ofercie ZamKoru znajdują się podręczniki przeznaczone dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, tj. uczniów z upośledzeniem w stopniu lekkim oraz o obniżonych uzdolnieniach – Świat fizyki z bliska. Podręcznik ten umożliwia realizację wszystkich wymagań nowej podstawy programowej, dlatego może być także używany przez uczniów bez orzeczeń, którzy jeszcze w gimnazjum są na poziomie myślenia konkretnego i potrzebują przeprowadzenia na poziom myślenia abstrakcyjnego.
Książka jest napisana w sposób bardzo przystępny (do koniecznego minimum ograniczono używanie pojęć abstrakcyjnych), a liczne ilustracje i przejrzysta grafika ułatwiają rozumienie przekazywanych treści. W podręczniku zadbano o możliwie powolny wzrost stopnia trudności.
Cztery części podręcznika można już nabyć w naszym sklepie, piąta część jest w trakcie przygotowania. Co ważne, zakup tego podręcznika może zostać sfinansowany przez MEN w ramach rządowego programu pomocy uczniom “Wyprawka szkolna”.
Artykuły powiązane:
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4
O autorze
Artykuły powiązane
Skomentuj
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.






