Kolejne benedyktyńskie porady opata Notkera – „Z jasnego nieba”
Znany już polskim czytelnikom autor książki „Uczyć się od mnichów. Benedyktyńskiej recepty na udane życie” opowiada szczerze i otwarcie o największych problemach życia, a także o małych sprawach codzienności w książce „Z jasnego nieba. Pomysły i inspiracje do życia ziemskiego”, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Benedyktynów Tyniec. Przemyślenia opata Notkera Wolfa prowadzą często do wdzięczności, dumy, odwagi lub wiary – czasem w środku chaosu, czasem w momentach ciszy. Oto idee z jasnego nieba, które dają nam wiarę i siłę do życia.
Wiele osób będzie wdzięcznych autorowi, że w tak prostych słowach rozświetlił te dziedziny życia, które do tej pory wydawały się nam ciemne i nieprzystępne. Kłopoty w pracy lub szkole. Trudne relacje międzyludzkie. Choroba. Nie zawsze poważne ale najzwyczajniej męczące problemy codzienności. Każda bolączka dzięki światłu „Z jasnego nieba” może zamienić się w szansę na lepsze życie.
Zapytaj o książkę twojego dostawcę.
Artykuły powiązane:
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4
O autorze
Skomentuj
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować.







