W tej smutnej dla nas wszystkich chwili, po śmierci Jana Pawła II, wzrosła znacznie popularność twórczości papieża. W księgarniach często ustawiają się kolejki chętnych, którzy chcą czytać to co napisał Ojciec Święty. Kupujący mogą się jednak rozczarować gdy sprzedawcy oznajmią im, że wszystkie egzemplarze książek zostały sprzedane.
Największym zainteresowaniem cieszy się najnowsza książka papieża “Pamięć i tożsamość”. Elżbieta Gomulak z księgarni św. Jacka poinformowała, że książka sprzedaje się bardzo dobrze, a na stanie pozostało już zaledwie kilka sztuk.
Pozostaje tylko czekać na przygotowywany przez wydawnictwo Znak dodruk książki wynoszący 260 tys. egzemplarzy.
Ta strona jest dostępna tylko dla zalogowanych osób. Jeżeli masz konto, to się zaloguj, a w innym przypadku zarejestruj się.
Artykuły powiązane:
Kategorie:
Religia
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/wirtua/domains/wirtualnywydawca.pl/public_html/wp-content/themes/waszww-theme/includes/single/post-tags.php on line 4






