Targi Książki Dziecięcej w Szanghaju – możliwość dofinansowania dla wydawnictw lub agencji literackich

Instytut Książki  zaprasza wydawnictwa i agencje literackie, zajmujące się sprzedażą praw zagranicznych do książek dziecięcych, do nadsyłania zgłoszeń do dofinansowania udziału w Międzynarodowych Targach Książki Dziecięcej w Szanghaju (14-16 listopada 2025), w trakcie których będą mogli przedstawić swoją ofertę podczas spotkań branżowych.

Instytut w porozumieniu z organizatorami pokryje koszt biletu lotniczego z miejsca zamieszkania do Szanghaju i do 4 noclegów na miejscu, a także zapewni 1 wejściówkę na targi oraz miejsce do pracy na polskim stoisku (1 krzesło, stolik, półka na materiały).

Transport książek i materiałów, ubezpieczenie podróżne i zdrowotne, transfery lokalne, diety i pozostałe koszty będą po stronie uczestników.

Zgłoszenia należy przesłać do 24 sierpnia 2025 na adres: k.makiela@instytutksiazki.pl.

Formularz oraz szczegółowe informacje TUTAJ