Słodkości dla diabetyków!

Przegląd

„Ciasta i desery dla diabetyków”
Agata Lewandowska
Wydawnictwo RM

CIASTA I DESERY DLA DIABETYKÓW Agaty Lewandowskiej to idealna propozycja dla wszystkich, którzy pragną cieszyć się słodkościami w zdrowy sposób, nawet pomimo choroby takiej jak cukrzyca. Autorka, doświadczona dietetyczka, proponuje 120 przepisów na desery o niskim indeksie glikemicznym, odpowiedniej ilości wymienników węglowodanowych i niezbyt wysokiej kaloryczności.

🍰 W książce znajdziemy nie tylko przepisy na ciasta, ciasteczka, lody czy koktajle, ale również informacje o kaloryczności każdej potrawy oraz ilościach wymienników węglowodanowych, białkowo-tłuszczowych, błonnika i kwasów tłuszczowych. Dodatkowo, Agata Lewandowska dzieli się praktycznymi wskazówkami dotyczącymi zastępowania cukru oraz udziela porad kulinarnej dotyczącej żywienia diabetyków.

🧁 Agata Lewandowska, będąca absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i SGGW oraz specjalistką w psychodietetyce, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem nie tylko poprzez książkę, ale również poprzez prowadzenie warsztatów, wykładów i artykułów. Dzięki tej książce każdy z cukrzycą może cieszyć się smacznymi i zdrowymi słodkościami, bez obawy o negatywne skutki dla zdrowia. To prawdziwa inspiracja dla wszystkich, którzy pragną zadbać o swoje menu w sposób świadomy i odpowiedzialny!

❤️ POLECA:
www.dietetycy.org.pl – Portal dla dietetyków
www.mojacukrzyca.org – merytorycznie o cukrzycy

📕 CIASTA I DESERY DLA DIABETYKÓW
❗ PREMIERA 12 CZERWCA
🛒 Książka dostępna na Poczcie Polskiej

Kategorie: Hobby i Poradniki