Koń. Poradnik dla opiekunów

Przegląd

 

„Koń. Poradnik opiekuna”
Bernadette Faurie, Penny Swift
Wydawnictwo RM

Oto niezbędnik dla każdego miłośnika koni! Ta książka zawiera wszystkie informacje, których potrzebujecie, aby właściwie zadbać o swojego wierzchowca.

🐎 W krótkim wstępie autorzy przedstawiają pochodzenie i ewolucję koni, co pozwala lepiej zrozumieć naturę tego wspaniałego zwierzęcia. Następnie, w części bogato ilustrowanej zdjęciami, dowiadujemy się o charakterystyce najpopularniejszych ras, co pomaga w wyborze odpowiedniego zwierzęcia dla siebie.

🐴 Poradnik nie skupia się tylko na podstawowych informacjach, dotyczących pielęgnacji i zdrowia koni. Zawarte są w nim również wskazówki dotyczące pielęgnacji w różnych fazach życia konia, informacje o odpowiednim żywieniu i zbilansowanej diecie oraz porady dotyczące bezpieczeństwa konia i jeźdźca.

To nieocenione źródło wiedzy dla każdego, kto chce zapewnić swojemu koniowi najlepszą opiekę i zapewnić mu zdrowe oraz szczęśliwe życie. Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi właścicielem koni, czy dopiero rozpoczynacie swoją przygodę z tym wspaniałym zwierzęciem, ta książka zdecydowanie będzie cennym poradnikiem.

❤️ POLECAJĄ:
www.horse-mania.pl
Magazyn Konie i Rumaki
www.faunaflora.com.pl

📕 KOŃ. PORADNIK OPIEKUNA
PREMIERA 12 CZERWCA
🛒 ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY na www.rm.com.pl i www.empik.com

Kategorie: Hobby i Poradniki