DANIA KETO W MNIEJ NIŻ 30 MINUT

Przegląd

 

„Szybkie dania keto”
Diana Pietraszewska
Wydawnictwo RM

Mamy doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, formę i samopoczucie poprzez dietę ketogeniczną! 💪

🍳 Autorka, jako pierwsza w Polsce dietetyczka, doskonale zna się na tym temacie i dzieli się swoją wiedzą oraz przepisami, które pomogą Ci zrealizować swoje cele.

🥑 W książce znajdziecie mnóstwo informacji na temat diety keto oraz listę produktów, które warto spożywać. Ponadto, dietetyczka podpowiada, jak uzupełniać niezbędne składniki odżywcze, aby dieta była pełnowartościowa. Ale to nie wszystko – prawdziwą perełką są przepisy na szybkie dania, które można przygotować w mniej niż pół godziny. Każdy przepis zawiera informacje o kaloryczności oraz makroskładnikach, dzięki czemu możesz kontrolować swoją dietę.

💁🏻‍♀️ Diana Pietraszewska nie tylko pomaga schudnąć, ale też wspiera osoby na diecie keto w odkrywaniu nowych smaków i pysznych potraw. Jej książka to nie tylko zbiór przepisów, ale także inspiracja do zdrowego gotowania i zmiany nawyków żywieniowych.

Jeśli chcesz poczuć się lepiej, mieć mnóstwo energii i cieszyć się pysznymi posiłkami, to sięgnijcie po SZYBKIE DANIA KETO i zacznijcie dbać o swoje zdrowie już teraz!

📕 SZYBKIE DANIA KETO
PREMIERA 5 CZERWCA


🛒 ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY: https://tiny.pl/df3kf

Kategorie: Hobby i Poradniki