Memory Almost Full

Przegląd

Memory Almost Full to zupełnie nowa książka Julii Biel, autorki bestselleru To nie jest, do diabła, love story. Tym razem autorka zachwyca powieścią z wątkiem fantastycznym i mnóstwem zagadek – nie tylko dla fanów Trylogii Snów.

Premiera 14 czerwca 2023

Amelia od dzieciństwa kocha anagramy, przyjaciółkę Kiki i swoją rodzinę. Kiedy wraca ze szkolnej wymiany, okazuje się, że w domu czeka na nią zupełnie inne życie i rzeczywistość, z którą niełatwo się pogodzić. W dodatku w ręce dziewczyny trafia list, a z nim tajemnica, która solidnie zamiesza w jej życiu oraz w jej… snach. Już wkrótce Amelia nie będzie w stanie stwierdzić, gdzie przebiega granica między jawą a snem i do którego świata należy. Zwłaszcza że i w jednym, i w drugim wymiarze spotyka chłopaka o szmaragdowych oczach…

Miłość, przygoda i tajemnica spiętrzone do granic przyzwoitości.

 

“Czas na niezapomnianą przygodę! Wspólnie z bohaterami będziecie rozwiązywać zagadki, odkrywać rodzinne tajemnice i poszukiwać odpowiedzi na stale pojawiające się pytania. Gwarantuję, że ta powieść trafi na listę Waszych ulubionych książek. Sięgnijcie po “Memory Almost Full” i tak jak ja zakochajcie się w twórczości Julii Biel!”

Karolina Łukawska, @ksiazkidobrejakczekolada

 

 

Kategorie: Literatura
Tagi: Must Read