Premiera płyty winylowej “Konopnicka” i slam poetycki

2 czerwca Czytelnia Słów i Dźwięków ELEKTRA zaprasza na niezwykłe połączenie słowa i muzyki. Slamem poetyckim oraz rockowym koncertem z wierszami Marii Konopnickiej świętujemy premierę najnowszego wydawnictwa winylowego ELEKTRY – “Konopnicka”.

Zarejestrowany i wydany na płycie winylowej koncert The Pau & Bajzla odbył się w październiku 2022 roku – w roku Marii Konopnickiej.
2 czerwca 2023 r. (pt) | 19:00 | Czytelnia Słów i Dźwięków ELEKTRA
| Sala Elektorska | wstęp wolny, na slam obowiązują zapisy

Slam z Konopnicką
Konopnicka, tak! – ale podobnie jak na wszystkich slamach eliminacyjnych, tematyka prezentowanych tekstów jest w tym turnieju absolutnie dowolna.
W Mazowieckim Instytucie Kultury odbędzie się piąty slam eliminacji warszawskich do 7. Ogólnopolskich Mistrzostw Slamu Poetyckiego! Ogłaszając to wydarzenie zapraszamy jednocześnie do zapisów: poezja.w.warszawie@gmail.com

Koncert “Konopnicka”
Konopnicka pojawi się na slamie w formie koncertowej dzięki Piotrowi „Bajzlowi” Piaseckiemu, jednemu z członków utworzonego na unikatowy koncert duetu The Pau & Bajzel.
W ten sposób będziemy świętować premierę niebanalnego projektu Mazowieckiego Instytutu Kultury jakim było połączenie nonkonformistycznego i bezkompromisowego podejścia punkowych muzyków do twórczości Pani „od Roty”.
Z przyczyn niezależnych od Mazowieckiego Instytutu Kultury pani Paulina Dudek „The Pau” nie pojawi się na koncercie.

Płyta z zarejestrowanymi NA WINYLU w formie piosenek m.in. takimi utworami jak Toast, Kubek czy Na jeziorze dostępna będzie podczas premiery w promocyjnej cenie!

Vinyl_1080x1920-ekran-pion-Elektra szablon.jpg
Więcej na → Slam z Konopnicką; Koncert The Pau & Bajzel

Informacje na temat eliminacji warszawskich można znaleźć:
◊ na grupie fejsbukowej Warszawska Liga Slamowa
◊ w serwisie fejsbukowym Poezja w Warszawie
koordynatorka MIK: Kamila Poznańska

Slam z Konopnicką | Eliminacje do mistrzostw Polski | Premiera koncertowej płyty winylowej The Pau & Bajzel “Konopnicka”
2 czerwca (pt), 19:00
| Mazowiecki Instytut Kultury | Warszawa, ul. Elektoralna 12
wstęp wolny, na slam obowiązują zapisy

Kategorie: Wydarzenia