E-Kiosk wyniki za I kwartał 2023

E-Kiosk wyniki za I kwartał 2023

Przegląd

W pierwszym kwartale br. E-Kiosk wypracował przychody na poziomie 3 188 tyś. zł,natomiast wskaźnik EBITDA wyniósł 820 tyś. zł. Daje to rentowność EBITDA dla omawianego okresu na poziomie 26 proc.

E-Kiosk SA w pierwszym kwartale 2023 roku był skoncentrowany na rozwijaniu oferty dla przedsiębiorców. Bieżącym celem Spółki jest wprowadzanie, obok oprogramowania do prowadzenia księgowości, nowych produktów dla przedsiębiorców, takich jak m. in. usługi zaufania, w tym portal do elektronicznego obiegu dokumentów.
Spółka prowadzi także dedykowany przedsiębiorcom portal o tematyce księgowo-podatkowej: poradnikbiznesu.pl, który odnotował w bieżącym roku istotny wzrost liczby czytelników.
W pierwszym kwartale Spółka podpisała kontrakty m.in. z Izbami Administracji Skarbowej, Polskim Koncernem Naftowym Orlen SA, Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Bankiem Pekao SA, Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp z oo., Narodowym Bankiem Polskim, Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego, TVN S.A.
Spółka dostosowała także serwisy sprzedażowe do wymogów Omnibus oraz wprowadziła nowe funkcje w serwisie nexto.pl, w tym: pakietowanie produktów, blog dla czytelników oraz przebudowę mechanizmów związanych z integracjami z katalogami zewnętrznymi.

W omawianym okresie należąca do E-Kiosk agencja eContentLAB znacznie rozbudowała zespół poszerzając swoje kompetencje w zakresie digital marketingu. Agencja obok świadczenia usług na rzecz klientów zewnętrznych zyskała możliwość obsługi wszystkich marek Spółki w zakresie digital marketingu.

 

 

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: e-kiosk