Cast Kristin , Cast P.C., Hex You. Kara za klątwę

Przegląd

Moc, gorące serca i demony. Zło kontra wiedźmi czar. Finalny tom trylogii “siostry z Salem”, fascynującej historii o sile sióstr, magii i przeznaczeniu, z dwiema nastoletnimi czarownicami bliźniaczkami, które stawiają czoło złu.

PREMIERA 24 MAJA 2023

 

Bliźniaczki Mercy i Hunter są wiedźmami, bezpośrednimi spadkobierczyniami Sary Goode, która założyła ich miasto. Po zamordowaniu matki dziewcząt przez plugawego demona, zostały opiekunkami bram do czterech światów podziemnych – starożytnych portali łączących ich świat z innymi, w których rządzi mitologia i egzystują najmroczniejsze stwory.

Mercy i Khenti zostali uwięzieni w Zaświatach Starożytnego Egiptu i potrzebują pomocy Hunter, by stamtąd uciec. Ale podczas gdy Hunter szuka sposobu, by ich uratować, inne zło zagraża Goodeville. Amfitryta znowu pojawia się na horyzoncie – i pragnie zemścić się na Hunter. Korzystając z nagłego osłabienia bram, Amfitryta wywabia śmiertelnie niebezpiecznego potwora i wypuszcza go na mieszkańców Goodeville. Powstrzymanie bogini i zapieczętowanie bram raz na zawsze będzie wymagało całej mocy bliźniaczek Goode.

 

Dane wydawnicze:

Przekład z języka angielskiego: Ewa Bobocińska
Data premiery: 24 maja 2023
Tytuł oryginału: Sisters of Salem. Hex You
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 145×215
Liczba stron: 352
ISBN978-83-8266-239-9
Gatunek:fantasy
Kategoria wiekowa:14+
Inne dostępne wersje:EBOOK
Seria:Siostry z Salem
Tom w serii:3

Kategorie: Fantastyka