Marah Woolf, Korona popiołów

Przerażająca zdrada. Utracona nadzieja. Triumfalne zwycięstwo – porywający finał cyklu „Kroniki Atlantydy”.

Data premiery: 19 kwietnia 2023

Nefertari ginie z rąk Seta, ale wampiryczna córka Platona daje jej kolejne życie… Nefertari nie może się odnaleźć w wampirzym ciele, chociaż po transformacji zyskała nowe moce i umiejętności. Nie znosi jednak dotyku innej istoty, nie toleruje bliskości, a poza tym obawia się, że żądza krwi zmusi ją do wyrządzenia krzywdy najbliższym, dlatego odpycha od siebie i Azraela, i Kimmy.

Na dworze Saidy nie mogą się otrząsnąć po zdradzie Seta. Zaufali mu, a on znowu zdradził. Wszyscy nieśmiertelni planują zemstę. Nefertari postanawia uciec, zakraść się na dwór Seta, który przejął pierścień ognia i ogłosił się królem demonów, i zabić go z zimną krwią, a także przejąć pierścień. Udaje jej się dotrzeć do Gehenny, jednak tam sprawy okazują się bardziej skomplikowane.

Czy Set naprawdę jest tym, za kogo jest uważany?

Zabił Nefertari, ale być może kierował się dobrem wyższym?

Fascynująca, magiczna opowieść o odwadze, walce i miłości, która jest silniejsza niż wszystko. Pradawna waśń, zaginione insygnia i moc uczuć w pociągającej, fantastyczno-przygodowej oprawie.

Trylogia odnosi ogromne sukcesy w Niemczech, trzeci tom zdobył na Amazonie ponad 4500 recenzji czytelników, z czego aż 81% pięciogwiazdkowych.

Tytuł oryginału: Krone aus Asche
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Format: 145×215
Liczba stron: 488
Dostępność: niedostępny
ISBN 978-83-8266-235-1
Gatunek: fantasy
Kategoria wiekowa: 13+
Inne dostępne wersje: EBOOK
Seria: Kroniki Atlantydy
Tom w serii: 3

Kategorie: Fantastyka, Literatura
Tagi: Jaguar