Szepty dzieciństwa” z dużym, wygodnym drukiem do czytania

Przegląd

 

Powieść “Szepty dzieciństwa” Anny Sakowicz, której druga edycja ukazała się w październiku nakładem Wydawnictwa Szara Godzina, rozpoczyna serię książek w większym formacie oraz z dużym, wygodnym drukiem, dostosowanym do potrzeb osób słabowidzących i seniorów. Kolejne tytuły ukażą się w 2023 r.

 

Szepty dzieciństwa to pełna emocji historia zwykłej rodziny. Pod jednym dachem mieszkają on, ona, dwójka dzieci i jej ojciec. Wszystko mogłoby układać się pięknie, gdyby nie to, że senior rodu topi smutki w alkoholu i żyje wspomnieniami o zmarłej żonie, a nad główną bohaterką krąży widmo wspomnień związanych z okrutną matką.

Baśka zaś jest zwykłą trzydziestokilkuletnią kobietą, która pragnie żyć jak inni, mieć pieniądze na nowe ubrania i kosmetyki, chodzić do kawiarni. Pewnego dnia na jej drodze staje Ula, koleżanka ze szkolnej ławki…

Anna Sakowicz pokazuje, jak duży wpływ na dorosłe wybory każdego człowieka ma dzieciństwo.

Anna Sakowicz – powieściopisarka, bajkopisarka, ambasadorka Pomorza, feministka. Jest absolwentką filologii polskiej oraz edukacji filozoficznej i filozofii na Uniwersytecie Szczecińskim, a także edytorstwa współczesnego na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Ma w portfolio niemal 20 powieści, w których dotyka trudnych tematów, nie stroniąc jednak od odrobiny humoru.

 

Kategorie: Literatura