Paweł Jaszczuk, Po tej stronie Księżyca

Przegląd

Nowa powieść Pawła Jaszczuka “Po tej stronie Księżyca” już w księgarni9ach!.
W powieści spotkamy bohaterów książki „Szczęśliwa Przystań”

Jesień życia nie musi być szara ani smutna. W powieści „Po tej stronie Księżyca” przeszłość splata się z teraźniejszością, jawa ze snem, wstydliwe sekrety z niezwykłymi historiami. Ekscentryczne siostry kolekcjonują cudze sny, starsza pani pisze erotyki, ekskoszykarz gra jazz, a bohaterowie powieści Abla Kortberga szukają sensu swojego istnienia.

Ich codzienność burzy śledztwo, które prowadzi fotografka Greta Gawor w sprawie zaginięcia emerytowanego pułkownika.
Wzruszająca i pełna refleksji opowieść o przemijaniu, samotności i niezrealizowanych marzeniach. Stojąc u progu życiowych podsumowań, każdy z mieszkańców Szczęśliwej Przystani próbuje odpowiedzieć na szereg pytań…

Paweł Jaszczuk
jest autorem krym inałów, thrillerów oraz powieści obyczajowych: Testament ””, Ochronka Anioła Stróża ””, Na skraju nocy oraz Sekret antykwariusza ””. Za powieść Foresta Umbra ””, której akcja toczy się w dawnym polskim Lwowie, otrzymał Nagrodę Wielkiego Kalibru.
Książka ta ukazała się również w tłumaczeniu na język niemiecki. Foresta Umbra ””, Plan Sary ””, Marionetki ””, Akuszer śmierci oraz Lekcja martwej mowy tworzą cykl lwowski z dziennikarzami Jakubem Sternem i Wilgą de Brie w rolach głównych. W 2021 r. ukazała się powieść „Szczęśliwa Przystań”

Paweł Jaszczuk i Wydawnictwo Szara Godzina zapraszają do czytania. Powieść Po tej stronie Księżyca” będzie dostępna w księgarniach stacjonarnych i internetowych.

 

 

Kategorie: Literatura