“Długo i szczęśliwie” Alison Cochrun – czarująca komedia romantyczna!

Przegląd

Alison Cochrun

„Długo i szczęśliwie”

Tłumaczenie: Monika Skowron
Wydawnictwo W.A.B.

 

Błyskotliwa i czarująca komedia romantyczna, która trafia prosto w serce!

Najbardziej oczekiwana książka roku m.in. według BuzzFeed i LGBTQ Reads, nominowana do Goodreads Choice Awards.

 

PREMIERA 28 WRZEŚNIA

 

Ta książka jest wyjątkowa. Słodka i zabawna – taka jak powinny być komedie romantyczne, ale do tego niezwykle szczerze opowiada o ludzkich przeżyciach. – Book Reporter

Debiut wart uniesień.
„Harper’s Bazaar”

Debiut Alison Cochrun to skarb, równie oszałamiający i uderzający do głowy jak szampan, którym poją uczestniczki randkowego reality show…
„Entertainment Weekly”

Dev Deshpande zawsze wierzył w bajki. Odkąd sięga pamięcią, pochłaniał romanse, oglądał dramaty sercowe osadzone w romantycznych sceneriach i marzył o miłości. Nic więc dziwnego, że został producentem reality show, w którym gwiazdy poszukują dla siebie idealnego partnera lub partnerki.

W pracy Dev wykazuje się szóstym zmysłem i niczym kupidyn z łukiem bezbłędnie przewiduje idealne historie miłosne. W prywatnym życiu jednak nigdy nie miał szczęścia. Do czasu gdy głównym bohaterem programu „Długo i szczęśliwie” zostaje introwertyczny geniusz Charlie Winshaw, spięty i milczący, który nie jest w stanie nawiązać nawet najprostszej konwersacji z uczestniczkami.

Dev musi ratować sytuację, więc postanawia dać Charliemu kilka lekcji, by znaleźć techniki na rozluźnienie go przed kamerami oraz spróbować natchnąć nieśmiałą gwiazdę do nawiązania głębszej relacji z którąś z dziewczyn. Ku zaskoczeniu Deva i Charliego prawdziwa chemia zadzieje się jednak całkowicie poza scenariuszem programu, bo… między nimi! Tylko czy motyle w brzuchu i szansa na prawdziwą miłość wystarczą, by mieć odwagę wywrócić życie do góry nogami?

Mądre i czarujące „Długo i szczęśliwie” ma w sobie wszystko, co cechuje świetną komedię romantyczną. Cudowni bohaterowie, błyskotliwy humor, pierwsze zauroczenie i cały ogrom pasji. Ale to nie wszystko! Autorka doskonale przeplata niezapomnianą historię miłosną z pełną niuansów dyskusją o zdrowiu psychicznym i seksualności. Debiutancka książka Alison Cochrun to także opowieść o poszukiwaniu siebie, dopominająca się o przyszłość, w której każdy będzie mógł zobaczyć swoje długie i szczęśliwe życie.

„Długo i szczęśliwie” w księgarniach od 28 września 2022 r.

 

Alison Cochrun jest nauczycielką języka angielskiego w liceum, mieszka pod Portland w stanie Oregon. Kiedy nie czyta i nie pisze queerowych historii miłosnych, torturuje nastolatków Szekspirem, rzeźbi idealne plany podróży, ironicznie ogląda randkowe reality show i szuka najlepszych nachos w happy hour.

 

Kategorie: Literatura
Tagi: WAB