Księgarnia internetowa Merlin.pl – reaktywacja

Księgarnia internetowa Merlin.pl  – reaktywacja

Przegląd

19 kwietnia 2022 r.,  po blisko dwumiesięcznej przerwie, wznowiono funkcjonowanie internetowej księgarni merlin.pl. Można już, za jej pośrednictwem, składać zamówienia oraz dokonywać płatności online. Pełna funkcjonalność sklepu zostanie przywrócona po wykonaniu ostatecznej fazy testów, które potrwają maksymalnie do dnia 30 kwietnia 2022 roku. Operatorem sklepu została spółka Merlin Buy.

Ostatnie dwa miesiące spędziliśmy na pracach związanych z odnowieniem strony merlin.pl, najwięcej zmian dotyczy tych elementów, których nie widać gołym okiem. Ujednoliciliśmy m.in. środowisko sklepu, co obecnie gwarantuje nam bezpieczną i stabilną pracę serwisu. W rekordowo krótkim czasie zbudowaliśmy również infrastrukturę redundantnych serwerów, co również zwiększa nasze bezpieczeństwo w sieci. Ponadto przygotowaliśmy możliwość integracji naszej platformy z systemami marketplace Allegro i Amazon oraz zbudowaliśmy interface programistyczny aplikacji, aby w przyszłości być w stanie równie łatwo integrować się z nowymi dostawcami i hurtowniami z różnych branż – komentuje Robert Boruc, członek zarządu Merlin Group

Faza testów na „żywym organizmie” potrwa jeszcze około dwóch tygodni. Staramy się dostarczyć naszym klientom narzędzia najwyższej jakości, dlatego musimy jeszcze przetestować kilka rozwiązań. Nie zmienia to faktu, że składane zamówienia są już realizowane. Pragnę podkreślić, że jesteśmy również w trakcie prac nad zmianą warstwy wizualnej całego serwisu. Prowadzimy również rozmowy z kolejnymi wydawnictwami w celu uzupełnienia naszej oferty – podsumowuje Robert Boruc.

 

 

źródło dlahandlu.pl

Kategorie: Rynek Polski