Marah Woolf, Siostra nocy

Finałowy tom cyklu Trzy czarownice!
Magiczna przygoda pełna niebezpieczeństw i romansów
w świecie, w którym legendy stały się rzeczywistością.

Siostra nocy

Marah Woolf

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz

Cykl: TRZY CZAROWNICE
Tom: 3
Wiek: 13+
Premiera: 23 lutego
Kategoria: fantasy Young Adult
Tytuł oryginalny: Sister of the Night: Von Ringen und Blut
ISBN: 978-83-8266-074-6
Format: 145×215
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 528
Cena: 44,90 zł

Moce, żywioły, demony i krucha dziewczyna.
Opowieść o sile czarów i miłości.

Vianne wraca do Brocéliande, ale niestety nie jest to szczęśliwy powrót, na który czekała. Wszystko się zmieniło: Loża Merlina, Wielki Mistrz i sama Vianne. Traumatyczny pobyt w Kerys sprawił, że dla młodej czarownicy nic nie będzie już takie, jak dawniej.

Nadeszła pora, aby odłożyć na bok dawne niesnaski – sprzymierzeńcy muszą jeszcze raz zaufać sobie nawzajem, bo tylko w ten sposób zdołają pokonać Regulusa i powstrzymać jego szaleńcze plany. Oba światy, sióstr i demonów, muszą przejść transformację, by dalej istnieć… Pytanie tylko, czy będą mogli współistnieć, czy konieczne będzie zamknięcie źródła raz na zawsze, rozdzielając tym samym kochanków i łamiąc serca po obu stronach niewidzialnej granicy.

O przyszłości obu światów nie decydują jednak ani magowie i czarownice, ani demony. Prawdziwymi paniami ich losów są cztery boginie. To one ferują wyroki i prostują splątane nici starych legend, kształtując ostatecznie historię wszystkich i wszystkiego…
To za ich sprawą, czytając finałowy tom sagi o trzech czarownicach, śmiejesz się
i płaczesz jednocześnie.

Magiczna przygoda trzech sióstr zmierza do niepokojącego rozstrzygnięcia, w którym wrogowie zostaną przyjaciółmi,
a miłość – zostanie poświęcona w imię wyższych celów.

Pozostałe części cyklu TRZY CZAROWNICE:

Już w 2022 w Wydawnictwie Jaguar nowa trylogia Marah Woolf o aniołach i Atlantydzie!

O AUTORCE

Marah Woolf urodziła się w 1971 roku w Saksonii-Anhalt, gdzie mieszka do dziś z mężem i trójką dzieci. Studiowała historię i politykę, a publikując swoją pierwszą powieść „MondSilberLicht” w 2011 roku spełniła wielkie marzenie. Jej książki są wydawane przez Dressler i Piper Verlag i sprzedały się w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Zostały również przetłumaczone na kilka języków. Marah Woolf otrzymała pierwszą niezależną nagrodę autorską w 2013 roku, a czytelnicy największej niemieckiej społeczności książkowej Lovelybooks regularnie przyznają jej złotą lub srebrną nagrodę czytelników.

 

 

 

 

 

 

Kategorie: Fantastyka, Literatura