Debiut Literacki – Pióro Roku 2021

Autorzy Książek w Obiektywie zapraszają do udziału w  I edycji plebiscytu literackiego pod nazwą Debiut Literacki – Pióro Roku 2021.

Konkurs ma charakter otwarty i niezależny. W plebiscycie może wziąć udział każdy polski autor i każda polska autorka, którzy w 2021 roku wydali – w wersji drukowanej – swą pierwszą książkę, w dziedzinie literatury. Głosowanie również będzie mieć charakter niezależny, bowiem głosy będą pochodzić od czytelników.

Zgłoszenia Debiutantów przyjmowane są od wydawców książek, bądź bezpośrednio od Autorów pod adresem: kontakt@autorzywobiektywie.pl, w  terminie do 28 lutego 2022 roku.

Głosowanie odbędzie się on-line w terminie 01-31 marca 2022r. na stronie internetowej www.autorzywobiektywie/PlebiscytLiteracki. Laureatem Plebiscytu zostanie Autor, którego książka zdobędzie największą liczbę głosów.

Laureat Plebiscytu otrzyma:

– statuetkę Debiut Literacki – Pióro Roku 2021

– luksusowe pióro wieczne marki Caran d’Ache

– profesjonalną sesję zdjęciową

– spotkanie autorskie podczas Festiwalu Stolica Języka Polskiego w Szczebrzeszynie w 2022r.

Ponadto Autorzy Książek w Obiektywie jako organizator Plebiscytu zapewnią LAUREATOWI promocję; artykuł prasowy, recenzję książki, spotkanie autorskie w Warszawie z udziałem czytelników – udostępnione również on-line, promocja w social mediach.

Miło nam poinformować, że Wirtualny Wydawca objął Konkurs patronatem medialnym.

Kategorie: Nagrody