„Ona ma siłę”. Nowe wydanie przełomowego poradnika o seksualności kobiet

Przegląd

Emily Nagoski
Ona ma siłę

 

Wydawnictwo Buchmann

 

Nowe, uzupełnione wydanie przełomowego poradnika o seksualności kobiet, bestsellera New York Timesa. „Ona ma siłę” już 29 września pojawi się znów w księgarniach.

 

Jak to możliwe, że w czasach dostępu do poradników seksualnych, blogów, programów telewizyjnych i radiowych wciąż mamy tyle pytań na temat seksu? Skąd u wielu kobiet pojawiające się w kontekście życia seksualnego pytanie: „Czy jestem normalna? Czy na pewno wszystko ze mną w porządku?”.

„Fantastyczna książka o wielkiej mocy” – New York Times

Emily Nagoski, amerykańska seksuolożka i terapeutka, obala liczne mity związane z tematem seksualności kobiet, a także pomaga polubić własne ciało, czyniąc z różnorodności oraz niedoskonałości piękno i prawdziwą siłę. Przełamując tabu, opisuje m.in. czego się wstydzimy, jak fantazjujemy, dlaczego nigdy nie powstanie „różowa tabletka”, czyli odpowiednik viagry dla kobiet, oraz porusza wiele innych, często przemilczanych spraw, które skutecznie utrudniają nam akceptację siebie i satysfakcję z życia seksualnego. „Oto prawdziwa historia. Różnimy się, ale wszystkie jesteśmy normalne” – pisze autorka.

Emily Nagoski – ceniona amerykańska seksuolożka, edukatorka, psycholożka i terapeutka; prowadzi badania nad płcią oraz seksualnością, a także warsztaty i szkolenia z edukacji seksualnej. Współpracuje z Instytutem Kinseya. Jest autorką trzech poradników dotyczących seksualności.

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Buchmann