9. URODZINY EBOOKPOINT.PL – konkurs, rabaty do 95%, przecenionych ponad 30 tysięcy ebooków i audiobooków!

Przegląd

Ebookpoint kończy 9 lat! Platforma, która oferuje już ponad 90 tysięcy ebooków, audiobooków, kursów wideo i książek drukowanych. Księgarnia, która niemal od dekady rewolucjonizuje rynek czytelniczy. Strona, którą każdego miesiąca odwiedza już nawet kilkaset tysięcy zadowolonych użytkowników.

 

 

Prawdziwe święto e-czytania zaczęło się 3 listopada. Na stronie [https://ebookpoint.pl/page/5822k/promocja/9699 ] znajdziecie przecenionych ponad 30 tysięcy ebooków i audiobooków z niemal każdej dziedziny życia. Wszystko to z rabatami do 95% i w cenach, które nasi czytelnicy uwielbiają :: 6.90zł, 9.90zł, 14.90zł, 19.90zł, 24.90zł, 29.90zł. Całości dopełni konkurs [ https://ebookpoint.pl/9-urodziny-konkurs.phtml ] z atrakcyjnymi nagrodami od Pocketbook.

 

 

Konkurs!
Napisz recenzję swojej ulubionej książki.
Bądź kreatywny i pomysłowy. My przeczytamy wszystkie, wybierzemy najciekawsze wpisy i nagrodzimy je.
Gdzie zamieścić swoją recenzję?
Zaloguj się na swoje konto w księgarni ebookpoint.pl i wyszukaj książkę, którą chcesz zrecenzować. Na stronie książki przydziel wybraną przez siebie ilość gwiazdek – wtedy pojawi się pole do wpisania recenzji. Pamiętaj! Oceniamy tylko kreatywność i merytoryczność wpisu, a nie ilość przyznanych gwiazdek 🙂
WAŻNE – aby recenzja wzięła udział w konkursie, dodaj na końcu hasztag [ #9UrodzinyEbookpointKonkurs ]. Pamiętaj, że recenzja musi być oryginalna, napisana indywidualnie przez Ciebie na nasz konkurs – nie może to być kopia wcześniejszej recenzji z innego serwisu. Zgłoszenia bez hasztagu nie biorą udziału w konkursie.

Na recenzje czekamy do dnia 08.11.2020.

Regulamin konkursu

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: eBookpoint