„Bez tchu” K.A. Figaro, finałowa część bestsellerowej serii Rozchwiani

Przegląd

„Bez tchu”

K.A. Figaro

Trzy serca, dwie drogi, jeden los…
Pełne emocji, wzruszeń i gorącego seksu zakończenie serii Rozchwiani

Czy Łucja i Dymitr będą w końcu razem?
Czy córeczka połączy ich drogi, czy może Łucja ułoży sobie życie na nowo i znajdzie szczęście u boku innego mężczyzny?

Wybuchowe połączenie wielkiej namiętności i miłości, która jest na końcu historii, a nie jak w większości opowieści miłosnych się nią zaczyna.

Premiera ostatniego tomu serii Rozchwiani K.A. Figaro
pt. „Bez tchu”
już 12 listopada!

Nie ma słów, które opisałyby emocje wywołane tą historią.Ta powieść powala na łopatki, poraża intensywnością i totalnie uzależnia! Nie sposób się od niej oderwać!!! Chcecie czegoś, co wstrząśnie Waszym światem? Chcecie historii, którą będziecie przeżywać całą sobą, płakać, śmiać się i szaleć z emocji? W takim razie ta książka jest dla Was. Absolutny MUST HAVE! Jedna z najlepszych książek, jakie czytałam.
Alexa Lavenda
Alexa Lavenda Blog, autorka Żaru Australii

K.A. Figaro kolejny raz udowadnia, jak wiele odcieni ma miłość. Najbardziej wyczekiwana piąta część pentalogii Rozchwiani, na którą warto było czekać. Ociekającą gorącą namiętnością, miłością, wewnętrznymi rozterkami,przyspieszy bicie Twojego serca, obezwładni lawiną emocji i rozpali ogień w każdym zakamarku Twojego ciała do tego stopnia, że zbraknie Ci tchu! Polecam gorąco, gwarantuję,że końcówka zmiażdży Cię emocjonalnie.
Elżbieta Szumacher
instagram.com/podrugiejstroniematki

Jeżeli myślałyście, że już czytałyście wszystko i w książce nic więcej wydarzyć się nie może… to jesteście w wielkim błędzie! A udowodni Wam to Bez tchu, ostatni tom powieści z serii Rozchwiani! Jeszcze więcej niesamowitych uczuć,rozterek bohaterów i tragedii w ich życiu. Ogromna dawka przeróżnych emocji: od łez aż do długo wyczekiwanego uśmiechu na twarzy. Kiedy czytałam książkę K.A. Figaro,targały mną emocje, które na długo zostaną w mojej pamięci i sercu! Polecam całym sercem!
Alicja Skirgajłło
autorka Trapped. Romans mafijny

K.A. Figaro cyklem Rozchwiani spowodowała szybsze bicie serc u swoich czytelniczek. Bez tchu jest idealnym zwieńczeniem i zakończeniem tej niesamowitej historii,która ukazuje wszystkie oblicza miłości i namiętności. Absolutnie podpisuję się pod tą serią obiema rękami i gorąco zachęcam do jej lektury.
Natalia Mikołajczyk
instagram.com/talka_on

K.A. Figaro – autorka o niezliczonej ilości pomysłów na nowe powieści. Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie, na co dzień pracująca w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, oraz matka, żona i kobieta z marzeniami. Publikowanie prac na portalu wattpad.com oraz przychylność czytelniczek i czytelników zmotywowały ją, aby zgłosić Prosty układ jako propozycję wydawniczą. Po ciepło przyjętym debiucie powstały kolejne części serii Rozchwiani: Zranione uczucia, Próba życia i Dwie drogi. Bez tchu to ostatni tytuł z cyklu.

 

 

Kategorie: Literatura