„Someone new” Laura Kneidl

Nowa powieść Laury Kneidl, autorki znakomicie przyjętych Jednak mnie kochaj i Tylko bądź przy mnie.
Pierwszy tom trylogii.

Someone new
Laura Kneidl

Tłumaczenie: Joanna Grzelak

Cykl: SOMEONE
Tom: 1
Wiek: 14+
Premiera: 17 czerwca
Kategoria: romans New Adult
Tytuł oryginalny: Someone New
ISBN: 978-83-7686-892-9
Format: 140×210 mm
Oprawa: miękka
Liczba stron: 480
Cena: 39,90 zł

Bolesna miłość, trudne wybory i tajemnice z przeszłości.

Micah jest córką zamożnych prawników i siostrą Adriana, który z powodu swojego homoseksualizmu musiał opuścić rodzinny dom. Dziewczyna nie chce dłużej mieszkać z rodzicami i wyprowadza się.
Gdy spotyka nowego sąsiada, nie może uwierzyć własnym oczom: jest nim Julian, chłopak, który kilka tygodni wcześniej stracił przez nią pracę. Micah czuje się fatalnie, w dodatku Julian jest wobec niej zimny i nieprzystępny i nie daje jej szansy na przeprosiny. Zaczyna się fascynować tajemniczą naturą Juliana i chce go poznać bliżej. Odkrywa przy tym, że Julian trzyma na dystans wszystkich ludzi, nie tylko ją. Skrywa tajemnicę z przeszłości, która może na zawsze zmienić sposób, w jaki Micah go postrzega.

Laura Kneidl Urodziła się w 1990 r. w Erlangen. Studiowała zarządzanie biblioteką i informacją w Stuttgarcie. Pracę nad swoją pierwszą powieścią rozpoczęła w 2009 roku. Przez długi czas mieszkała w Szkocji, obecnie w Lipsku, a jej mieszkanie przypomina bibliotekę. Prowadzi konto na Instagramie i lubi rozmawiać ze swoimi czytelnikami.
Fot © Larissa Kneidl

www.instagram.com/laurakneidl
www.laura-kneidl.de

Absolutnie obowiązkowa lektura, którą chciałbym umieścić na każdej półce na świecie. Someone New jest romantyczna, uczciwa, autentyczna – i tak ważna!
Leselurch.de
W przygotowaniu tom 2. i 3.

Poprzednie książki Laury Kneidl

Kategorie: Literatura