Kryształy, które leczą ciało i duszę

Przegląd

Oto książka dla kobiet pragnących rozpocząć przygodę z naturalnymi kryształami. Te minerały emanują subtelną mocą, którą można wykorzystać na wiele sposobów. Wystarczy odrobina uważności – czułego przyjrzenia się sobie, swoim potrzebom emocjonalnym i fizycznym – być może skrywanym lub odsuwanym na dalszy plan. Praca z kryształami to twój czas dla siebie.

Poznasz 20 kryształów, szczególnie skutecznych w leczeniu kobiecych dolegliwości fizycznych i trudności emocjonalnych, oraz 10 kryształów dodatkowych. Znajdziesz tu najważniejsze informacje na temat ich dobroczynnych właściwości, a także jasne wskazówki co do właściwego doboru kryształów i sposobów ich stosowania. Okryjesz ich leczniczą siłę: pomoc w zasypianiu, uśmierzanie bólu menstruacyjnego u nastolatek, łagodzenie lęków, stymulacja płodności, pokonywanie wyzwań w pracy i w miłości, zmagania z menopauzą i wiele, wiele więcej…

Catherine Mayet praktykowała leczenie za pomocą kryształów (litoterapię) w Paryżu, Brukseli i Londynie. Jest również grafologiem, geobiologiem i energoterapeutką. Nathaëlh Remy jest litoterapeutką, terapeutką reiki, zajmuje się również stawianiem tarota. Kryształy są dla niej bramą do świata duchowego i kluczem do rozwoju osobowego.

Patronat medialny nad publikacją sprawuje Magazyn WRÓŻKA oraz portale www.odkrywamyzakryte.com i kobietamag.pl.

Kategorie: Hobby i Poradniki