„Ucieczka Sary H.”: nowość wydawnictwa LIRA

Przegląd

Premiera powieści autorstwa Pauliny Wróbel

W tym tygodniu do księgarń trafia „Ucieczka Sary H.” – najnowsza powieść Pauliny Wróbel, autorki doskonałej komedii obyczajowej „Tajemnicy Sary H.”, także wydanej nakładem wydawnictwa Lira. To druga z cyklu książka opowiadająca historię „trochę nie z tego świata”.

Bohaterka, znana już Czytelniczkom z pierwszej części, to zapomniana gwiazda filmowa Małgorzata Lindberg. Podczas gdy cały świat uważa, że Małgorzata zginęła tragicznie w wypadku samochodowym, ona ma się lepiej niż kiedykolwiek! W skradzionym, o dwadzieścia lat młodszym ciele nie marnuje ani jednego dnia swojego drugiego życia. Jej kariera kwitnie, nowe nazwisko nie schodzi z czołówek gazet, a kto wie – może nawet uda jej się odzyskać dawną miłość? Jednak coraz trudniej jest cieszyć się drugą szansą, gdy żądna zemsty dusza Sary wciąż depcze Małgorzacie po piętach, chcąc odzyskać ciało…

Wielu choć raz w życiu marzyło, by zacząć wszystko od nowa, zachowując wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas całego życia. Jej się to udało! Jaką cenę zapłaci za swoją drugą szansę?

Książka została wydana w miękkiej oprawie, w formacie 135 x 197 mm. Objętość: 544 strony, cena okładkowa: 36,99 zł.

Więcej na temat publikacji można znaleźć na stronie: www.wydawnictwolira.pl

 

 

 

Kategorie: Literatura
Tagi: Lira