CzytamPierwszy.pl podsumowuje dwa lata działalności

CzytamPierwszy.pl podsumowuje dwa lata działalności

Przegląd

W 2017r. wystartował projekt CzytamPierwszy.pl. Umożliwia on Wydawcom pełną automatyzację procesu pozyskiwania recenzji i buzz marketingu. Po ponad 2 latach działalności serwis ma za sobą współpracę z 70 wydawcami i autorami a liczba zainteresowanych wciąż rośnie.

W 2017 roku na polskim rynku wydawniczym pojawił się innowacyjny produkt, który umożliwia Wydawcom pełną automatyzację procesu pozyskiwania recenzji i buzz marketingu.

O starcie projektu CzytamPierwszy.pl mogą Państwo przeczytać w artykule: https://wirtualnywydawca.pl/2018/06/czytampierwszy-pl-branza-wydawnicza-stawia-mikrorecenzje/.

Przez dwa lata portal niesłychanie się rozwinął od strony zarówno ofertowej, jak również statystyczno-analitycznej. „Obecnie mamy przeszło 7000 zarejestrowanych Recenzentów. Każdy z nich ma możliwość wygenerowania wzmianek o danej książce, w miejscach, na których najbardziej zależy Wydawcom, czyli portalach recenzenckich, księgarniach internetowych czy też w social mediach. Dzięki naszemu portalowi powstało 64 000 recenzji i wzmianek, a my wysłaliśmy ponad 600 książek do Recenzentów”, opowiada Łukasz Kuśnierz, założyciel CzytamPierwszy.pl.

Wychodząc naprzeciw potrzebom branży wydawniczej, portal poszerzył swoją ofertę o takie usługi, jak marketing szeptany, insert materiałów i fotografię produktową. „Bardzo popularną usługą są działania przedpremierowe. To oznacza, że możemy zaoferować wydawcy zamieszczenie w social mediach i na blogach zapowiedzi książki z informacją o dacie premiery”, wyjaśnia Barbara Chęcińska-Feret, specjalista do spraw promocji i kontaktu z Wydawcami.

CzytamPierwszy.pl zyskał duże grono wiernych klientów, cytuając za jednym z nich:

Obecnie CzytamPierwszy.pl współpracuje z przeszło 70 wydawcami i autorami niezależnymi.

Z szerszym opisem możliwości, jakie daje portal, mogą się Państwo zapoznać na stronie: https://czytampierwszy.pl/pl/autorzy-i-wydawcy.html.

 

 

Kategorie: Wydarzenia