Studio Emka poleca drugą część Mądrości zwycięzców

Przegląd

Mądrość zwycięzców. Część druga

Stovall Jim

Ilość stron: 148

Oprawa: miękka

Format: 145×210 mm

ISBN: 978-83-66142-09-1

PREMIERA: 10.10.2019 r.

Cena: 34,90

 

www.studioemka.com.pl

Ucząc się, zmieniasz swoje życie.

Ucząc kogoś, zmieniasz jego życie.

Ale gdy uczysz kogoś, jak uczyć, zmieniasz cały świat.

Prasowe i internetowe felietony Jima Stovalla, publikowane już drugą dekadę pod wspólnym tytułem Mądrość zwycięzców, są czytane i analizowane na całym świecie. Ich pierwszy książkowy wybór ukazał się po niezwykłym sukcesie powieści Stovalla Bezcenny dar i tuż po jej filmowej adaptacji, wyprodukowanej przez wytwórnię 20th Century Fox.

W polskim przekładzie tom Mądrość zwycięzców. Umysł wart miliony wydany został przez Studio EMKA w 2017 roku. Obecnie – dzięki książce zawierającej nowy zbiór felietonów Stovalla – dowcip, wiedza i doświadczenie tego Autora, warte miliony dolarów, ponownie stają się dostępne także dla polskich czytelników.

Mądrość zwycięzców. Część druga to niepowtarzalne połączenie praktycznych wskazówek z duchową mądrością. Skomponowaną z krótkich tekstów, kolejną bestsellerową książkę Stovalla, skłaniającą do autorefleksji, można poznawać stopniowo, smakując jej treści i poddając się rosnącej sile ich oddziaływania.

Inni o Jimie Stovallu:

„Życie Jima Stovalla to dowód na skuteczność umysłu wartego miliony, w oczywisty sposób potwierdzające zasady opisane w jego książce. W charakterystycznym, przystępnym stylu Jim dzieli się z nami praktycznymi, cennymi wskazówkami i prezentuje narzędzia umożliwiające osiągnięcie sukcesu”.

DON GREEN, dyrektor wykonawczy Fundacji Napoleona Hilla

„Gdy Jim Stovall upowszechnia swoje dokonania – na przykład Bezcenny dar – czy to na deskach teatru, czy na DVD, i gdy ponadto są one włączane do szkolnego programu nauczania, podnosi się jakość życia i młodszych, i starszych osób”.

DONALD J. TRUMP

„Jim Stovall to jedna z najwybitniejszych i najbardziej inspirujących postaci swoich czasów – a może i wszech czasów. Jego przykład pokazuje, że można nieść dobro i dokonywać wielkich rzeczy pomimo przeciwności, które inni uznaliby za obezwładniające. To podnosi na duchu i inspiruje”.

STEVE FORBES

O autorze:

Odnosząc sukcesy jako pisarz, sportowiec, bankier inwestycyjny i przedsiębiorca, Jim Stovall boryka się zarazem z wyzwaniem, jakim wiele lat temu stała się dla niego utrata wzroku. W swoim niezwykłym życiu zdobył tytuł krajowego mistrza olimpijskiego w podnoszeniu ciężarów; napisał także ponad 30 książek. Jako współzałożyciel i prezes nagrodzonej Nagrodą Emmy stacji Narrative Television Network (NTN), bierze również udział w tworzeniu filmów i programów telewizyjnych dla 13 milionów niewidomych i słabo widzących Amerykanów oraz ich rodzin.

Miarą rangi osobistych i zawodowych osiągnięć Jima jest przyznany mu w 2000 roku tytuł Międzynarodowego Działacza Humanitarnego Roku; wśród laureatów tej prestiżowej nagrody znaleźli się między innymi Jimmy Carter, Nancy Reagan i Matka Teresa.

Kategorie: Biznes i Ekonomia
Tagi: Studio Emka