“Guzikowa książka” już 29 stycznia w księgarniach

Przegląd

Guzikowa książka

Tytuł oryginalny: The Button Book
Autorzy: Sally Nicholls
Ilustrator: Bethan Woollvin
Tłumacz: Katarzyna Piętka
Format: 230 × 230 mm
Liczba stron: 28
Oprawa: twarda, karton
ISBN: 978-83-10-13521-6
Kod kreskowy: 9788310135216
Cena: 41,90 zł
Język oryginału: angielski
Wiek: 0–2 (0–6)
Gatunek: Książki obrazkowe
Data premiery: 29.01.2020
Numer wydania: 1

Oto guzik.
Ciekawe, co się stanie, gdy go naciśniesz.

Znajdziesz tu i guzik do śpiewania, i guzik do łaskotania, a także niegrzeczny guzik oraz tajemniczy biały guzik. Wciśnij je wszystkie i przekonaj się, co cię spotka.
Wyrusz w magiczną podróż, w której drogę wskazują kolory i dobra zabawa. Prawdziwie interaktywna książka pobudzająca wyobraźnię!

Sally Nicholls dorastała w Stockton-on-Tees w Anglii. Po ukończeniu szkoły podróżowała po świecie. Przez pewien czas pracowała w szpitalu Czerwonego Krzyża w Japonii. Jej pierwsza powieść „Ways to Live Forever” zdobyła Waterstones Children’s Book Prize i znalazła się na listach Guardian Children’s Fiction Prize oraz Costa Children’s Book Award. Autorka mieszka w Oksfordzie.

Bethan Woollvin ukończyła z wyróżnieniem wydział ilustracji w Cambridge School of Art. Pracuje jako autorka i ilustratorka w Sheffield w Wielkiej Brytanii. W 2014 roku jej „Little Red” wygrała konkurs na książkę dla dzieci organizowany przez wydawnictwo Macmillan. „Little Red” została również uznana za najlepszą ilustrowaną książkę dla dzieci 2016 roku przez „New York Times”.

 

nk.com.pl