Przed nami największa czytelnicza akcja promocyjna – #ZACZYTANI2020. To już 8 edycja!

Przed nami największa czytelnicza akcja promocyjna – #ZACZYTANI2020. To już 8 edycja!

Przegląd

 

Z roku na rok akcja staje się coraz bardziej rozpoznawalna, dzięki czemu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród miłośników książek. Już w połowie listopada pojawiają się pierwsze pytania, czy i w tym roku akcja się odbędzie. Dlatego kontynuując tradycję i chcąc nagrodzić czytelników, a także zachęcić ich do wspólnej zabawy, już 30 grudnia ruszamy z wielkim odliczaniem.

Na stronie – https://ebookpoint.pl/zaczytani2020/ – przygotowaliśmy trzy DARMOWE ebooki! Uczestnik akcji może wybrać jeden z poniższych:

 

SuperPamięć w 31 dni. Triki, ćwiczenia, neurorozrywki – Paulina Mechło

Jeśli chcesz zachować swoją pamięć w doskonałej formie i poprawić jej kondycję, koniecznie sięgnij po tę książkę. Jej autorka proponuje Ci miesięczny trening pamięci w formie stymulujących ją zabaw. Znajdziesz tu sprytne sposoby ułatwiające zapamiętywanie i kojarzenie osób, faktów czy miejsc, ćwiczenia wspomagające koncentrację i głębokie przetwarzanie informacji, a także najróżniejsze łamigłówki, pozwalające rozruszać nieco Twój umysł. Zastosuj i powtarzaj tę kurację, a Twoja pamięć będzie stawać się coraz lepsza!

Rozmyślania – Marek Aureliusz

Rozmyślania to traktat moralny w nurcie filozofii stoickiej, który można potraktować jako doskonałe źródło inspiracji oraz drogę powrotu do prawdziwych, ponadczasowych wartości w świecie przytłoczonym bezwartościowymi, krótkoterminowymi informacjami. Można znaleźć tu pocieszenie i odtrutkę na błahe codzienne problemy, a nade wszystko zastanowić się nad znaczeniem przesłania Marka Aureliusza, nad tym, co mówi do nas z głębi wieków i ile rozważnej racji jest w każdym jego słowie.

Zakazany układ – K.N.Haner

Początkowa nienawiść i strach między Marcusem a Nicole przeradzają się w fascynację oraz namiętność. Marcus zaczyna współczuć Nicole, gdy się dowiaduje, co ją spotkało. Oboje zgadzają się na układ, który ma na celu wyeliminowanie największego wroga Marcusa – Aleksandra Modano. Brutalne zasady gangsterskiego świata są jednak niewzruszone, dlatego gdy w grę zaczynają wchodzić uczucia, wszystko się komplikuje. Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku, a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii, której ceną jest ludzkie życie.

 

To dopiero początek atrakcji jakie przygotowaliśmy. W tym samym czasie rusza również konkurs z nagrodami – „Zarażamy czytaniem z PocketBook”. Aby wygrać jeden z trzech czytników wystarczy odwiedzić profil księgarni ebookpoint.pl na Facebooku i pod postem konkursowym przekonać jednego znajomego do przeczytania książki.

Jednak niewątpliwie największą atrakcję zostawiliśmy na koniec! Już 2 stycznia na stronie – https://ebookpoint.pl/promocja/7844 przeceniamy ponad 24 000 ebooków i audiobooków.

Wszystkie tytuły będą dostępne w cenach: 6.90 zł, 9.90 zł, 14.90 zł, 19.90 zł, 24.90 zł, 29.90 złto rabaty sięgające aż do 93%! Promocję wspierają najwięksi polscy wydawcy, m.in.: W.A.B, Agora, Literackie, Rebis, Nasza Księgarnia, Zysk, PWN i Wydawnictwo Dolnośląskie.

Każdy, kto odwiedzi księgarnię ebookpoint.pl w dniach 02-04.01.2020 znajdzie coś dla siebie. Zakres tematyczny jest ogromy – od szeroko pojętej literatury, poprzez poradniki, przewodniki, a także książki biznesowe czy specjalistyczne.

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: eBookpoint