Jedyny TAKI egzemplarz! Książka wędruje po Polsce!

Przegląd

Ponad dwa miesiące przed premierą książki Marcina Dudzińskiego rusza BOOKSZTAFETA! Specjalny kolekcjonerski egzemplarz książki „Z moich kości” będzie przesyłany od czytelnika do czytelnika.

Książka zawierać będzie wakaty, na których uczestnicy sztafety będą mogli wpisywać swoje komentarze i recenzje.

Pierwszą recenzentką i współorganizatorką akcji jest bookstagramowiczka @czerwonakaja. Akcja została zorganizowana z jej inicjatywy.

Wszyscy bookstagramerzy i blogerzy, którzy chcieliby wziąć udział muszą bezpośrednio zgłosić swoją kandydaturę na instagramowym profilu @czerwonakaja.

Wszystkich, którzy chcą obserwować rozwój wydarzeń zapraszamy do śledzenia hashtagów #booksztafeta #zmoichkosci

Każdy z uczestników sztafety ma 4 dni na zapoznanie się z książką i opublikowanie relacji oraz zdjęć w social mediach.

Jesteśmy ciekawi, jak wiele osób zdąży przeczytać jeden egzemplarz książki. Jest to ciekawy pomysł na promocję czytelnictwa. Ten wyjątkowy egzemplarz będzie nie tylko łączyć czytelnika z bohaterami czy autorem, ale również będzie budować relacje pomiędzy czytelnikami! – twierdzi Kamil Nowelli z Wydawnictwa Czarna Owca.

 

Po zakończonej akcji egzemplarz książki trafi z powrotem do wydawnictwa i zostanie przekazany Marcinowi Dudzińskiemu, który przygotował upominki dla uczestników sztafety.

 

Premierę powieści kryminalnej „Z moich kości” zaplanowano na 26 lutego 2020.

 

Jest to druga książka z serii, w której występują bracia Walterowie.Przeciwko bratu” to świetnie przyjęty przez czytelników debiut Marcina Dudzińskiego.

 

Akcja powieści Trylogii Profanum rozgrywa się w Częstochowie. Biskup Stanisław Walter trzyma w ryzach całe miasto. Jego woli posłuszni są księża, politycy, lokalni biznesmeni i wierni parafianie. W realizacji planów Walterowi towarzyszy Julian – tajemniczy chłopak o nieznanej nikomu przeszłości, który dla swojego opiekuna zrobi wszystko. Gdy w mrokach katedry Stanisław Walter szykuje się do ostatecznego ruchu, jego brat Jerzy, komendant miejski Policji, podejmuje decyzję i wydaje rozkaz. Nie może dłużej udawać, niezależnie od tego, kim się stał – i kim stał się jego brat.

 

Kategorie: Wydarzenia
Tagi: Czarna Owca