„Prasa, książki, Ruch” – Ruch uruchamia nowy format saloników prasowych

„Prasa, książki, Ruch” – Ruch uruchamia nowy format saloników prasowych

Przegląd

Nowy format saloniku prasowego został uruchomiony w Wyszkowie. W jego ofercie pojawią się obok prasy, punktu odbioru przesyłek (Paczka w Ruchu), artykułów spożywczych czy gastronomi,  także książki. W nowym formacie punktu Ruchu  oferta ta ma być dostępna wkrótce w 404 kioskach w Polsce i dać dostęp do nawet 100 tys. tytułów.

– Wracamy do korzeni – „Prasa, książki, Ruch” – to hasło silnie zakorzenione w świadomości Polaków. Obecnie uruchamiamy nowy produkt, jakim są książki w kioskach Ruchu. Chcemy zbudować silną pozycję na rynku wydawniczym, zapewniając czytelnikom dostęp do książek nawet w małych miejscowościach, gdzie nie ma stacjonarnych księgarni. Nasza sieć sprzedaży oraz jej integracja z aplikacją internetową pozwalają na dostęp do 100 tys. tytułów książkowych w punktach Ruchu. Zaczynamy od 404 kiosków. W 2020 roku zamierzamy rozwinąć ten projekt do ponad 1000 punktów, w których będzie można kupić książki – mówi Piotr Regulski, członek zarządu Ruchu.

Oferta książkowa ma być dostępna w punktach dzięki współpracy z dystrybutorem książek w Polsce – OSDW Azymut. W pierwszym etapie wprowadzania do sprzedaży książek, w każdym z ponad 400 punktów na ekspozytorach ma być dostępnych od 30 do 80 tytułów.

 

 

źródło: www.wirtualnemedia.pl

 

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: Ruch