„Leki z roślinnej apteki” Karoliny i Macieja Szaciłło już w księgarniach!

Przegląd

12 listopada do księgarń trafiła najnowsza książka Karoliny i Macieja SzaciłłoLeki z roślinnej apteki! W swojej książce Karolina i Maciej Szaciłło podpowiadają, jak wykorzystać zioła, przyprawy, warzywa i owoce, które znajdują się w niemal każdej kuchni, jako naturalne leki!

Dowiesz się, jak przeciwdziałać bezsenności, jakich ziół użyć, by złagodzić objawy grypy i bóle miesiączkowe. Poznasz zasady, które wspomogą proces trawienia, a także naturalne sposoby na bóle głowy i obrzęki. W każdym rozdziale autorzy przedstawiają minimum cztery–pięć sprawdzonych wskazówek, preparatów roślinnych, masaży olejowych. Wybierz metodę najlepszą dla ciebie, która dzięki leczniczej mocy roślin złagodzi twoje dolegliwości!

Lekarstwa prosto od Matki Natury!

Z roku na rok zwiększa się sprzedaż i spożycie leków dostępnych bez recepty oraz suplementów diety. Stosuje je aż 89 procent dorosłych Polaków. Najczęściej są to środki przeciwbólowe i przeciwzapalne oraz łagodzące objawy przeziębienia.

Tymczasem wiele z nich z powodzeniem można zastąpić naturalnymi specyfikami.

W książce Leki z roślinnej apteki Karolina i Maciej Szaciłło dzielą się sposobami na wzmocnienie odporności, a także zwalczanie przeziębienia i grypy. Dowiesz się, jak w naturalny sposób podnieść poziom energii, a jak poprawić trawienie. Znajdziesz tu też remedia na ból głowy, objawy stresu i wiele innych przypadłości.

To książka, która obowiązkowo powinna się znaleźć w każdym domu. Natura ma bowiem lekarstwa na większość dolegliwości. Sztuka polega na tym, żeby je odnaleźć.

Karolina i Maciej Szaciłło Ona, dziennikarka, na co dzień pisze reportaże społeczne i wywiady. Jest nauczycielką technik oddechowych i medytacji. On – kucharz wegetariański, pasjonuje się dietetyką, medycyną Wschodu (szczególnie ajurwedą) i jogą. Razem prowadzą bloga o zdrowym sposobie na życie (www.medytujemy.pl), warsztaty i detoksy wyjazdowe. W swojej pracy łączą współczesne zdobycze dietetyki ze starożytną mądrością medycyny Wschodu. Pojawiają się na antenie popularnych programów telewizyjnych. Wspólnie piszą książki w tym m.in. bestsellerowe Karolina na detoksie, Jedzenie, które leczy i Zdrowa tarczyca. Twoja droga do równowagi hormonalnej.

 

 

Kategorie: Hobby i Poradniki
Tagi: Rebis