Już 12 listopada trafi do księgarń długo oczekiwany ATLAS NIEBA autorstwa Edwarda Brooke-Hitchinga

Przegląd

 

 

12 listopada trafi do księgarń długo oczekiwany ATLAS NIEBA autorstwa Edwarda Brooke-Hitchinga. To kolejna po ATLASIE LĄDÓW NIEBYŁYCH i ZŁOTYM ATLASIE pięknie ilustrowana książka tego autora.

 

Piękna jak nocne niebo książka, która odkrywa tajemnice wszechświata!

 

Oto niebo w postaci, w jakiej nigdy przedtem go nie przedstawiano: królestwo gwiazd i planet, lecz również bogów, demonów, płanetników, podniebnych żeglarzy, średniowiecznych kosmitów, mitycznych stworzeń i grasujących duchów.

Po ogromnym światowym sukcesie Atlasu lądów niebyłych (REBIS 2017) i Złotego atlasu (REBIS 2018) nadszedł czas na najpiękniejsze opowieści i mapy, jakie powstały z dążenia ludzkości do poznania firmamentu niebieskiego.

 

EDWARD BROOKE-HITCHING, syn antykwariusza, jest autorem Fox Tossing, Octopus Wrestling and Other Forgotten Sports (2015) i nieuleczalnym mapofilem. Mieszka w Londynie wśród stert zakurzonych starych map i książek.

 

Zapraszamy do obejrzenia materiału w domu Edwarda, w Londynie:

https://dziendobry.tvn.pl/a/edward-brooke-hitching-czlowiek-ktory-zna-tajemnice-map-i-atlasow-swiata?fbclid=IwAR3lKyz3uvedSH-CJVUkz0N8RW7VQNXXq6dgqhWxL6p2ZLI7gO6ihhkSqMk

 

Kategorie: Sztuka
Tagi: Rebis