Witaj, żabko! Witaj, zajączku! – nowe książeczki sensoryczne od Kapitana Nauki

Przegląd

Zadbaj o prawidłowy rozwój Twojego dziecka!

Przyroda opowiada piękne historie, które wzruszają i zaskakują jak najprawdziwsze przygody. Poznaj tę o mamie żabie i jej maleństwach, które rosną, zmieniają się i odkrywają, że nigdy nie przestajemy się uczyć.

Niezwykłe książeczki wspierające rozwój sensoryczny dziecka, pozwalająca dotknąć i poczuć świat natury, zajrzeć przez okienka, dziuple oraz odkryć niespodzianki kryjące się na każdej stronie. Barwne ilustracje Agnesse Baruzzi przykują uwagę maluszka, a uniwersalne historia zachęcą do słuchania i wspólnego czytania.

Witaj, żabko!

Żabka mieszka w stawie z wieloma innymi żabami. Pewnego dnia słyszy, jak jedna z nich – samiec -śpiewa, i BUM! Zakochuje się w nim po uszy…

Witaj, zajączku!

W lesie, pomiędzy drzewami i krzewami, mieszka zając. Dziś przygotował dla swoich dzieci coś niezwykłego: będą poznawać świat! Muszą uważać, bo świat potrafi być bardzo niebezpieczny dla zajączków…

„Witaj, żabko!” oraz „Witaj, zajączku!” pochodzą z sensorycznej serii Kapitana Nauki „Dotknij Natury”.

Książeczki mają twardą oprawę i wzmocnione strony, które gwarantują wysoką jakość i odporność na zniszczenia, a także bezpieczeństwo podczas zabawy pod nadzorem rodziców.

Autor:
Gabriele Clima – włoski pisarz, autor książeczek obrazkowych i książeczek dla dzieci i młodzieży, książeczek obrazkowych, w tym bestsellerowej serii „Przesuń paluszkiem”.

Ilustratorka:
Agnesse Baruzzi – ilustratorka książeczek z serii „Dotknij Natury”. Ukończyła studia w Istituto Superiore per le Industrie Artistiche w Urbino. Publikuje własne książki dla dzieci, prowadzi warsztaty w szkołach i bibliotekach.

W serii również:
„Witaj, ptaszku!”, „Witaj, motylku!”

Witaj, żabko!
ISBN: 978-83-66404-08-3

Witaj, zajączku!
ISBN: 978-83-66404-07-6
Liczba stron: 24
Grupa wiekowa: 1+
www.KapitanNauka.pl