Mova – nowa marka Wydawnictwa Kobiecego

Mova – nowa marka Wydawnictwa Kobiecego

Przegląd

Mova to nowa marka Wydawnictwa Kobiecego, która powstała z potrzeby wydawania książek polskich reportażystów, literatury faktu podejmującej tematy bliskie każdemu człowiekowi i odważnej, odsłaniającej szokujące kulisy znanej nam rzeczywistości. To także miejsce na trzymające w napięciu kryminały i współczesną literaturę piękną, która nadaje znaczenie zwykłym historiom.  

Dlaczego MOVA?  

Jesteśmy z Podlasia, które kochamy całym sercem. Wielokulturowość tego regionu inspiruje nas i przenika naszą działalność w wielu nieoczywistych aspektach. Dlatego nazwa naszej nowej marki została zaczerpnięta z języka podlaskiego, regionalnej gwary, w której mova oznacza język, a to on jest potrzebny do mówienia o tym, co ważne. Mova to jednak przede wszystkim wydawnictwo, w którym mowa o dobrych książkach, ważnych historiach i niezwykłych bohaterach codzienności, a także powieściach, o których można mówić godzinami.

 

 

> Obserwuj Wydawnictwo Mova na Facebooku 

 


Najbliższe premiery Wydawnictwa Mova:

„Ciemność. W obronie mroku”, Sigri Sandberg
Premiera 2 października, zobacz więcej >>TUTAJ

„Folwark komendanta. Kulisy działania patologicznych systemów w polskiej policji oczami byłego funkcjonariusza”, Norbert Grzegorz Kościesza
Premiera 2 października, zobacz więcej >>TUTAJ

„Aż do śmierci. Prawdziwe historie przemocy domowej, która musza ofiarę od zbrodni”, Daria Górka
Premiera 16 października, zobacz więcej >>TUTAJ 

 

 

 

Kategorie: Rynek Polski