Empik Premium – nowy, płatny program Empiku dla stałych Klientów

Przegląd

Rosnąca konkurencja sprawia , że marki postanawiają jeszcze mocniej przywiązać do siebie klientów, którzy coraz chętniej kupują dostęp do serwisów. Fakt, że usługi subskrypcyjne stają się coraz bardziej popularne, chce wykorzystać Empik uruchamiając dzisiaj, 19 sierpnia, program Empik Premium.

 

Z bezpłatnego programu Mój Empik korzysta obecnie ponad cztery mln osób i to do nich w pierwszym rzędzie skierowana jest oferta płatnej usługi.  W ramach Premium klienci otrzymają rabaty, darmowe dostawy i dostęp do specjalnych ofert. Usługa przypomina istniejący od kilku lat program Amazon Prime.

Koszt abonamentu wynosi odpowiednio: 9,99 zł miesięcznie, opcja półroczna kosztuje 49,99 zł a roczna 79,99 zł.  W zamian, użytkownicy Empik Premium zyskają m.in. 15 proc. zniżki w salonach Empiku na wszystkie książki (bez podręczników), płyty z muzyką i filmami czy artykuły papiernicze (rabat nie obejmuje prasy, gier komputerowych), będą mogli także nabyć wybrane zabawki czy niektóre artykuły elektroniczne z rabatem do 20 proc. Empik Premium zawierać będzie też tzw. opcję cashbacku, działającą zarówno stacjonarnie jaki w sieci.  Za każdy zakup klienci dostaną z powrotem 3 proc. środków, które będzie można przeznaczyć na kolejne zakupy w Empik.com

Posiadanie abonamentu Empik Premium pozwoli bezpłatnie korzystać z części e-booków i audiobooków dostępnych w usłudze Empik Go.

 

 

 

źródło Business Insider

Kategorie: Rynek Polski
Tagi: EMPiK