Noc Księgarń – rejestracja dla księgarzy tylko do 12 lipca!

Noc Księgarń – rejestracja dla księgarzy tylko do 12 lipca!

Przegląd

Do 12 lipca 2019 księgarnie stacjonarne z całej Polski mogą zgłaszać swój udział w Nocy Księgarń. Pierwsza edycja wydarzenia odbędzie się 20 września 2019. Rejestracja jest dostępna na stronie www.nocksiegarn.pl/rejestracja.

Noc Księgarń to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim, którego celem jest promocja niezależnych księgarń stacjonarnych. Akcja – podobnie jak Noc Muzeów i Noc Bibliotek – ma na stałe wpisać się w kalendarz ogólnopolskich inicjatyw kulturalnych.

Każda księgarnia biorąca udział w akcji otrzyma profesjonalne wsparcie medialne i materiały promocyjne (plakaty, gadżety, informatory). Wszystkie wydarzenia odbywające się w ramach Nocy Księgarń będą także promowane zarówno w internecie, jak i mediach (ogólnopolskich, branżowych, regionalnych).

W akcji Noc Księgarń mogą wziąć udział niesieciowe księgarnie stacjonarne działające na terenie całej Polski (z wyłączeniem regionalnych mikrosieci księgarskich i niewielkich sieci księgarń specjalistycznych lub naukowych).

Pierwsza tura rejestracji księgarń do udziału w akcji potrwa do 12 lipca 2019. Więcej informacji na www.nocksiegarn.pl w podstronie Dla księgarń oraz w Regulaminie.

Projekt Ogólnopolska Noc Księgarń został dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury.

 

 

więcej o Nocy Księgarń https://wirtualnywydawca.pl/2019/06/takiej-nocy-jeszcze-nie-bylo-dystrybutor-ksiazek-organizuje-noc-ksiegarn/

Kategorie: Wydarzenia