Darmowy odbiór osobisty zamówień z Aros.pl

Przegląd

Nowość w sklepie internetowym Aros.pl. Od kilku dni klienci mają możliwość bezpłatnego odbioru zamówień. Każde zamówienie bez względu na jego wartość można odebrać w dowolnym z 31 punktów Bonito. Teraz zamówienia trafią do rąk klientów jeszcze szybciej.

Właścicielem Arosa jest spółka Bonito.pl Sp. z o.o. Marka Aros na rynku funkcjonuje już od 8 lat i cieszy się dużym zaufaniem wśród Klientów. Wychodząc im naprzeciw firma postanowiła wprowadzić możliwość bezpłatnego odbioru zamówień. Usprawnienie logistyki przyspieszy realizację zamówień oraz rozwój sieci punktów – naszym celem jest pojawienie się w każdym mieście pow. 100 tys. mieszkańców do końca 2021 roku.

To przełomowy moment w polityce firmy. Do tej pory możliwość bezpłatnego odbioru możliwa była jedynie przy zamówieniach w Bonito.pl. Klienci Aros.pl mogli skorzystać z usług DPD, Poczty Polskiej, Pocztexu, Inpostu i Ruchu.

Od 8 lipca mają możliwość odebrać zamówienie osobiście w dowolnym z 31 punktów Bonito w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku, Gdyni, Rzeszowie, Chorzowie, Lublinie i Bielsku-Białej! Usługa jest całkowicie darmowa.

Kategorie: Rynek Polski