Bestsellery czerwca 2019 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Tegoroczny czerwiec był jednym z najcieplejszych w historii. Upalna aura sprzyjała czytaniu gorących książek. Nic dziwnego, że w księgarni TaniaKsiazka.pl miniony miesiąc bezsprzecznie należał do Blanki Lipińskiej. Na czele zestawienia bestsellerów czerwca 2019 znalazły się wszystkie książki z jej romansowo-erotycznej serii: “365 dni”, “Ten dzień” i najnowsza, “Kolejne 365 dni”.

Klienci księgarni TaniaKsiazka.pl w czerwcu często wybierali kryminały i thrillery. W zestawieniu bestsellerów nie zabrakło jednej z głośniejszych premier zeszłego miesiąca — najnowszej książki norweskiego pisarza, Jo Nesbø. “Nóż” jest już 12. tomem popularnej serii, której głównym bohaterem jest detektyw Harry Hole.

W zestawieniu bestsellerów po raz kolejny znalazła się nowa powieść szwedzkiej autorki, Camilli Läckberg, “Złota klatka”. Inne kryminały, które — podobnie jak w poprzednich miesiącach — cieszyły się zainteresowaniem klientów TaniaKsiazka.pl to: “Pacjentka” Alexa Michaelidesa oraz “Niebezpieczna gra”, pisarski debiut Emilii Wituszyńskiej.

W maju swoją premierę miała także nowość od bestsellerowego Remigiusza Mroza, “Listy zza grobu”. Ta książka to początek serii o patomorfologu Sewerynie Zaorskim. Powieść w czerwcu była jednym z najczęściej wybieranych kryminałów.

Od marcowej premiery z listy bestsellerów księgarni TaniaKsiazka.pl nie znika “Kołysanka z Auschwitz”, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami powieść Mario Escobara.

W zestawieniu najpopularniejszych książek po raz kolejny pojawiła się książeczka dla najmłodszych czytelników. To publikacja zachęcająca maluchy do ćwiczenia aparatu mowy tuż przed nauką mówienia — “Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem” Marty Galewskiej-Kustry.

Bestsellery czerwca 2019 w TaniaKsiazka.pl – lista

“Kolejne 365 dni”, Blanka Lipińska
“Ten dzień”, Blanka Lipińska
“365 dni”, Blanka Lipińska
“Kołysanka z Auschwitz”, Mario Escobar
“Pacjentka”, Alex Michaelides
“Listy zza grobu”, Remigiusz Mróz
“Złota klatka”, Camilla Läckberg
“Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem”, Marta Galewska-Kustra
“Nóż”, Jo Nesbø
“Niebezpieczna gra”, Emilia Wituszyńska

Kategorie: Bestsellery