Bestsellery Wydawnictwa Amber za czerwiec 2019!

Przegląd


Wydawnictwo Amber z przyjemnością przypomina o swoich bestsellerach wydanych w czerwcu!

“Osiołek Wesołek”
Craig Smith, ilustracje Katz Cowley


www.wydawnictwoamber.pl 

Największy najśmieszniejszy bestseller nr 1 na świecie!
Ponad 3 miliony sprzedanych egzemplarzy!

Hii Hooł!
Spójrz tylko na tego osiołka…
bo to jest osiołek chybołek
ślepołek chudziołek
śmierdziołek-pierdziołek…
…a w ogóle, to najfajniejszy
na całym świecie jest osiołek!

 

„Gangster”
Clive Cussler

www.wydawnictwoamber.pl

Nowy bestseller największego na świecie mistrza powieści przygodowych

Cykl Isaac Bell

Isaac Bell staje do walki z włoską mafią. Nie wie, co jest prawdziwą stawką w tej śmiertelnie niebezpiecznej grze.

Nowy Jork, rok 1906. Mnożą się porwania, wymuszenia, podpalenia. Przestępcza organizacja zwana Czarną Ręką terroryzuje włoską dzielnicę. Ofiary gangsterów jednoczą się i wynajmują do ochrony swoich rodzin i biznesów Agencję Detektywistyczną Van Dorn. Jej najlepszy śledczy Isaac Bell tworzy specjalny oddział, żeby wytropić i schwytać bossa Czarnej Ręki. Lecz kiedy ginie pierwszy człowiek, Bell zaczyna podejrzewać, że jego przeciwnik jest o wiele potężniejszy, niż sądził.

Clive Cussler – najpopularniejszy i najbardziej lubiany autor powieści przygodowo-sensacyjnych na świecie. Podróżnik, badacz historii katastrof morskich, poszukiwacz zatopionych wraków, sam jest
uosobieniem przygody, tak jak jego najsłynniejszy bohater, Dirk Pitt.
Clive Cussler to jedyny autor, który od 45 lat nie schodzi ze szczytów list bestsellerów. W każdym tygodniu jego książki zajmują najwyższe miejsca w Top 10 „New York Timesa”. Są tłumaczone na 60 języków i publikowane w 105 krajach. Na każdą jego powieść czekają niecierpliwie wierni fani w każdym wieku.

 

“Wyspa”
Ragnar Jónasson

www.wydawnictwoamber.pl

„Żaden kraj w skandynawskich kryminałach noir nie jest tak zimny, pusty i posępny jak Islandia. A żaden autor nie oddaje tego tak sugestywnie i przerażająco jak Jónasson. A Hulda to jedna z najtragiczniejszych bohaterek kryminałów.” „The Times”

W serii HULDA Jónasson zaskakuje postacią bohaterki i jak zwykle zachwyca poetyckim, mrocznym nastrojem. Unikatowa konstrukcja tworzy niesamowity suspens:
W każdym tomie bohaterka jest o 10 lat młodsza!

Tom 1 Ciemność został wyróżniony najwyższymi nagrodami: w Wielkiej Brytanii nominacja
do Petrona Award 2019 dla Najlepszego Skandynawskiego Kryminału, a w Islandii, nominacja do Kryminału Roku oraz Nagroda Księgarzy dla Najlepszej Powieści Roku.

Elliðaey – piękna, surowa i niedostępna wyspa u poszarpanych fiordami najbardziej odległych i odludnych wybrzeży Islandii.

Czworo przyjaciół przybywa tu, by uczcić pamięć dziewczyny, która dziesięć lat temu spędzała tu romantyczne wakacje i już z nich nie wróciła.
Teraz jedno z nich też nie wróci…
Śledztwo prowadzi komisarz Hulda Hermannsdóttir. Czuje, że coś łączy obie zbrodnie. Szukając prawdy, będzie musiała zanurzyć się w najgłębszym mroku spowijającym to miejsce oraz sumienia ludzi związanych nicią kłamstw, szantażu, manipulacji. I zmierzyć się z ciemnością własnej duszy…

„Hulda to rewelacyjna nowa postać w literackim gronie najlepszych kobiet detektywów”. „ The Times”

Ragnar Jónasson zdobył natychmiastowy międzynarodowy sukces pierwszą powieścią Milczenie lodu, która zajęła 1 miejsce w Amazonie. Kolejne tomy ugruntowały sukces serii MROCZNA WYSPA LODU wydawanej w 18 krajach. Telewizyjne prawa kupił zdobywca Oscara i BAFTA Award – On The Corner. Kryminały Jónassona sprzedano w ponad 500 000 egzemplarzy.

 

„Dziewczyna od marzeń”
Jayne Ann Krentz

www.wydawnictwoamber.pl

NOWY BESTSELLER „New York Timesa”

On co noc śni o ogniu…

Ona pomoże mu panować nad snami.

Lecz czy to ochroni ich przed przeszłością?

Jack Lancaster, profesor kryminologii i konsultant FBI, rozwiązuje sprawy nierozwiązanych zbrodni. Zwłaszcza podpaleń. Jako dziecko sam ocalał z pożaru, w którym zginęła jego matka. Ale tym razem nie ujął mordercy…

Zdumiewająca umiejętność wnikania w umysł zbrodniarza przysporzyła mu sławy, ale i skomplikowała życie osobiste. Śledztwa pozostawiają w jego umyśle ślad, dręczą go makabryczne sny.

Jack szuka pomocy u Winter Meadows, pięknej i tajemniczej instruktorki medytacji, która potrafi czytać marzenia senne.
Nagle pojawia się realne niebezpieczeństwo. Powraca ten, kogo Jack szuka od lat…

„Krentz nigdy nie rozczarowuje i teraz też trafia w dziesiątkę mroczną tajemnicą, gorącą akcją i płonącą namiętnością”. „Kirkus Reviews”

Jayne Ann Krentz to jedna z ulubionych autorek. Jej bestsellery wydano w 35 milionach egzemplarzy.
Są tłumaczone na 33 języki. Wszystkie jej książki są na szczycie list „New York Timesa”. Jayne Ann Krentz tworzy emocjonujące, zmysłowe powieści obyczajowe i wypełnia je napięciem godnym thrillera psychologicznego.

 

„Cynowa Księga”
Philip Reeve

www.wydawnictwoamber.pl

TOM 3 „ZABÓJCZYCH MASZYN” ZEKRANIZOWANYCH PRZEZ TWÓRCÓW „WŁADCY PIERŚCIENI” I „HOBBITA”

Opuszczone miasto Anchorage osiedliło się na skraju kontynentu, który niegdyś był Ameryką Północną.

Tom i Hester są szczęśliwi w bezpiecznym Anchorage, ale ich córka Wren pragnie przygód.

Czarujący pirat z podwodnej łodzi jest gotów jej pomóc, ale chce czegoś w zamian. Dziewczyna musi wykraść tajemniczy przedmiot, nie wiedząc, że rozpęta konflikt, który może doprowadzić do zagłady całej planety.

 

„Jej wszystkie bale”
Julia Quinn

www.wydawnictwoamber.pl

Pierwszy tom bestsellerowego cyklu Splendor

„Sam czar, urok i humor.” „Romantic Times”

O Alexandrze Ridgeleyu wszyscy wiedzą dwie rzeczy: po pierwsze, że jest księciem, po drugie, że nie zamierza się żenić…

Wszystko zmienia się, gdy płomiennoruda Amerykanka rzuca się pod koła powozu, by uratować jego siostrzeńca. Alexander nigdy jeszcze nie spotkał takiej kobiety: odważnej i pełnej temperamentu, stanowczej i słodkiej zarazem. Ale piękna nieznajoma jest służącą, a zatem kimś zupełnie nieodpowiednim dla wysoko urodzonego arystokraty…

Chyba że okazałoby się, że wcale nie jest tym, kim się wydaje…

Lecz dlaczego udaje kogoś, kim nie jest?

Julia Quinn, absolwentka uniwersytetów Harvarda i Yale, to jedna z największych gwiazd romansu historycznego. Jej powieści są tłumaczone na 29 języków, wydawane w blisko milionowych nakładach i wyróżniane najważniejszymi nagrodami, w tym wielokrotnie najbardziej prestiżową: RITA Award (odpowiednik filmowego Oscara). Błyskotliwe dialogi i niezapomniane bohaterki – energiczne, odważne kobiety, gotowe łamać konwenanse epoki – nadają nieodparty urok powieściom Julii Quinn, nazywanej współczesną Jane Austen.

 

 

Kategorie: Bestsellery
Tagi: Amber