WSPIERAM TO! 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta

WSPIERAM TO! 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta

Przegląd

Rozpoczęła się kampania crowdfundingowa,  mająca na celu zgromadzenie dodatkowych środków na zorganizowanie Festiwalu.

Tegoroczna, 5. edycja Festiwalu im. Zygmunta Haupta nie otrzymała dotacji zarówno z MKiDN, jak też z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego,  jednak organizatorzy nie zrezygnowali z  realizacji wydarzenia literackiego.

Dzięki dofinansowaniu Urzędu Miejskiego w Gorlicach,  zabezpieczone jest ok. 50% kwoty potrzebnej do zrealizowania Festiwalu w minimalnym wymiarze. Dlatego pomysł na akcję crowdfundingową, dzięki której będzie można sfinansować tegoroczną imprezę.  Na wszystkich, którzy wesprą  projekt czekają atrakcyjne nagrody. „Zrealizuj z nami pierwszy, mały jubileusz Festiwalu im. Zygmunta Haupta. Bezpośredni link do kampanii: www.wspieram.to/5festiwalhaupta.

Nagrody dzielą się na kategorie:

NAGRODY FESTIWALOWE, NIELIMITOWANE — to m.in. gadżety festiwalowe (pocztówka, plakat, torba i notes). Tu znajdziesz także ciekawy „Pakiet podróżnika” zawierający subiektywne rekomendacje lokalnych atrakcji. Tego z pewnością nie znajdziesz w przewodnikach turystycznych!

NAGRODY IDEALNE DLA CZYTELNIKÓW, LIMITOWANE — te nagrody realizujemy dzięki Wydawnictwu Czarne, które przekazało nam swoje gadżety upominkowe oraz zestawy książkowe. Dla zaczytanych!

NAGRODY ZWIĄZANE Z GORLICAMI, LIMITOWANE — tutaj znajdziesz spacer historycznymi ulicami Gorlic, kosz lokalnych specjałów oraz łemkowską biżuterię. Dla koneserów i miłośników tradycji!

NAGRODY OD PRZYJACIÓŁ FESTIWALU, LIMITOWANE — długa lista prac artystycznych podarowanych przez Magdę Skrzeczkowską, Krzysztofa Środę, Nataszę Goerke, Andrzeja Stasiuka, Ziemowita Szczerka i Alinę Zachariasz-Kuciakowską: ilustracje, rysunki, grafiki, fotografie. Jeżeli chciałbyś otrzymać fotografię, która znalazła się na okładce książki Podróże do Armenii i innych krajów, jeden jedyny egzemplarz rysunku o tajemniczym tytule Andrzej w Hiluxie albo zobaczyć, co Andrzej Stasiuk widział podczas podróży do Mongolii, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami!

NAGRODY SPECJALNE, LIMITOWANE — tutaj znajdują się pakiety, takie jak: „Ważny Widz Festiwalu”, „Super Widz Festiwalu”, „Mecenas Festiwalu”. Zarezerwujemy dla Ciebie miejsce na widowni albo miejsce w hotelu, możemy też zareklamować Twoją firmę. W tej kategorii znajdziesz również kolekcjonerski portret Zygmunta Haupta, możliwość udziału w warsztatach reporterskich podczas Festiwalu, spaceru z Moniką Sznajderman albo przejażdżki z Andrzejem Stasiukiem po opustoszałych dolinach Beskidu Niskiego.

 

Kampania  potrwa do 5 lipca.

 

Festiwal im. Zygmunta Haupta odbędzie się w dniach 26–29 września 2019 roku.

 

wydarzenie na: FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.

 

 

 

Kategorie: Wydarzenia