Totem.com.pl już po raz czwarty najlepszą dziełową drukarnią cyfrową w Polsce!

Przegląd

 

Podczas ubiegłotygodniowych Warszawskich Targów Książki tradycyjnie już zostały ogłoszone wyniki Rankingu Polskich Drukarń Dziełowych ,,Wydawcy Wybierają Drukarnie”.
Inowrocławska drukarnia Totem.com.pl Sp. z o.o. Sp. k. już po raz czwarty (i trzeci rok z rzędu!) zdobyła I miejsce w kategorii ,,Usługi Druku Cyfrowego” (poprzednie zwycięstwa w 2015, 2017 oraz 2018 r.)

Ranking, organizowany przez Sekcję Poligrafów SIMP, Polskie Towarzystwo Wydawców Książek oraz magazyn “Wydawca”, organizowany jest już po raz 18. Ocenie wydawców podlegają jakość produkcji, terminowość wykonywania zleceń oraz komunikatywność, czyli przepływ informacji między wydawcą a drukarnią. Oceny dokonywane są w skali 1-6, wygrywa ta drukarnia, która uzyska najwyższą ocenę średnią. Drukarnia Totem.com.pl otrzymała najlepszą ocenę w swojej kategorii i uzyskała rekordową liczbę głosów wydawców.
Łącznie oceniane było 68 polskich drukarń.

mat.prasowe

Nagroda wydawców to dla nas powód do dumy – szczególnie, że ten zaszczytny tytuł najlepszej drukarni cyfrowej otrzymujemy już po raz czwarty. Cieszymy się, że nasza oferta spotyka się z dobrym przyjęciem wydawców, staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom i spełniać oczekiwania kontrahentów. Szczególny nacisk kładziemy na jakość druku i oprawy, stale inwestujemy w najnowocześniejsze na rynku systemy drukujące i introligatorskie. Staramy się jednocześnie, aby na najwyższym poziomie była obsługa klienta.
Serdecznie dziękujemy wszystkim współpracującym z nami Wydawcom za oddane na nas głosy, a przede wszystkim za zaufanie, jakim nas obdarzają – podsumował wyniki tegorocznego rankingu Michał Rejnowski, Prezes Totem.com.pl.

Totem.com.pl – cyfrowa drukarnia dziełowa z ponad 24-letnim doświadczeniem, specjalizująca się w druku książek w małych i średnich nakładach. Jedna z najbardziej innowacyjnych europejskich drukarń, posiada pełne zaplecze introligatorskie. Od początku swojego istnienia zlokalizowana w Inowrocławiu.

 

Kategorie: Poligrafia
Tagi: TOTEM