Targowe bestsellery Wydawnictwa RM

Przegląd

Warszawskie Targi książki już za nami! Zespół Wydawnictwa RM dziękuje za odwiedzenie stoiska i przyjrzenie się ofercie książek.

Największym zainteresowaniem podczas tegorocznej edycji cieszyły się:

  • Kot w domu. Instrukcja obsługi Barbary Sieradzan
  • Frigiel i Fluffy. Powrót smoka kresu Nicolasa Digarda
  • O sztuce wystąpień publicznych Macieja Orłosia

Kot w domu. Instrukcja obsługi autorstwa pani Barbary Sieradzan to to wszechstronny poradnik, dzięki któremu na koty i ich świat spojrzysz okiem eksperta. Dowiesz się, jak dbać o pupila w każdym momencie jego życia, jak go karmić, pielęgnować i spędzać z nim czas. Barbara Sieradzan, związana z miesięcznikiem „Kocie Sprawy”, która dzieliła życie z niejednym kotem, w swojej niezwykle osobistej i ciepłej, a zarazem uniwersalnej pod względem problematyki książce przekazuje wiedzę i doświadczenie na temat kocich charakterów i spraw. Absolutny bestseller dla wszystkich wielbicieli tych dumnych puchatych istot!

Powrót Smoka Kresu to pierwszy tom bestsellerowej serii Frigiel i Fluffy – fascynującej opowieści o przyjaźni i ciekawości świata, której akcja toczy się w uniwersum Minecrafta. Frigiel i Fluffy – dwaj przyjaciele – będą musieli stawić czoła smoku, który zagraża wiosce oraz złemu magowi Akarowi. Jeśli nie wiecie jak odciągnąć dziecko od komputera, to ta książka będzie wspaniałym sposobem.

Książka Macieja Orłosia jest doskonałym merytorycznie poradnikiem dla osób, które na co dzień muszą mierzyć się z szeroko rozumianymi publicznymi występami. Znajdziemy w niej również pełne humoru anegdoty zza kulis świata telewizji i biznesu. Napisana bardzo prostym i przystępnym językiem, porządkująca wiele kwestii. I co najważniejsze, napisana przez prawdziwego profesjonalistę.

Kategorie: Bestsellery