Bestsellery kwietnia 2019 w TaniaKsiazka.pl

Przegląd

Wśród książek, po które Klienci księgarni TaniaKsiazka.pl sięgali najchętniej w kwietniu, znalazły się aż trzy kryminały prawnicze Remigiusza Mroza. Co ciekawe, wśród dziesięciu bestsellerów znalazła się też książka, która swoją premierę będzie miała dopiero pod koniec maja.

Czytelnicy nadal chętnie wybierają książki Remigiusza Mroza. Ten trend trwa już od dłuższego czasu. Do kwietniowego zestawienia bestsellerów Księgarni TaniaKsiążka.pl trafiły trzy powieści tego pisarza. Wszystkie wchodzą w skład cyklu o Joannie Chyłce. Klienci często sięgali po najnowszą, dziewiątą już część serii – “Umorzenie”. Jednocześnie sporym zainteresowaniem cieszyły się też “Rewizja” i “Kasacja”. To kolejno trzeci i pierwszy tom serii.

Dużym zainteresowaniem w zeszłym miesiącu wzbudziły thrillery. “Pacjentka” Alexa Michaelidesa znalazła się w zestawieniu najpolularniejszych książek miesiąca już po raz drugi. W kwietniu swoją premierę miała też najnowsza książka księżniczki szwedzkiego kryminału – Camilli Läckberg. Nic dziwnego, że po “Złotą klatkę” sięgnęło wielu książkoholików.

W sferze literatury kobiecej – niespodzianka. W zestawieniu bestsellerów kwietnia znalazła się powieść erotyczna, która swoją premierę będzie mieć dopiero pod koniec maja. Dlaczego? Fanki Blanki Lipińskiej i jej serii “365 dni” tłumnie zamawiają już w przedsprzedaży najnowszą część opowieści – “Kolejne 365 dni”.

W zestawieniu bestsellerów kwietnia 2019 TaniejKsiążki znalazły się dwie pozycje skierowane do najmłodszych czytelników. Po raz kolejny wśród najpopularniejszych książek są “Mądre bajki” Agnieszki Antosiewicz. Z kolei z nurtu literatury skierowanej do jeszcze młodszych dzieci zainteresowanie rodziców wzbudziła nowość z serii “Pucio” – “Zabawy gestem i dźwiękiem” Marty Galewskiej-Kustry.

“P.S. Wciąż Cię kocham” Jenny Han, podobnie jak w marcu, w kwietniu także okazała się najczęściej wybieraną powieścią dla młodzieży.

Książką, która pojawia się na czele zestawienia bestsellerów kwietnia, jest oparta na prawdziwej historii powieść “Kołysanka z Auschwitz” Mario Escobara.

 

Top 10 bestsellerów kwietnia 2019 w TaniaKsiazka.pl

“Kołysanka z Auschwitz” Mario Escobar
“Mądre bajki” Agnieszka Antosiewicz
“Pacjentka” Alex Michaelides
“Umorzenie” Remigiusz Mróz (seria z Joanną Chyłką, tom 9.)
“Złota klatka” Camilla Läckberg
“Pucio. Zabawy gestem i dźwiękiem” Marta Galewska-Kustra
“Rewizja” Remigiusz Mróz (seria z Joanną Chyłką, tom 3.)
“Kolejne 365 dni” Blanka Lipińska (seria “365 dni”, tom 3.)
“Kasacja” Remigiusz Mróz (seria z Joanną Chyłką, tom 1.)
“P.S. Wciąż cię kocham” Jenny Han (seria “O Chłopcach”, tom 2.)

 

Kategorie: Bestsellery