Becky Albertalli, Odwrotność nieodwzajemnienia

Przegląd

Tytuł: Odwrotność nieodwzajemnienia
Wymiary 143×205 mm

Liczba stron 304
Okładka Miękka ze skrzydełkami
ISBN 978-83-65830-52-4
EAN 9788365830524
Cena detaliczna 37,90 zł
Wydanie pierwsze
Data wydania 29.05.2019
Tłumaczenie Donata Olejnik/ Monika Pianowska
Wydawca Wydawnictwo Papierowy Księżyc

 

Becky Albertalli, autorka, którą pokochały miliony czytelników wraca ze spin-offem zekranizowanego hitu „Simon oraz inni homo sapiens”.

Siedemnastoletnia Molly Peskin-Suso wie wszystko o nieodwzajemnionej miłości. Bez względu na to, ile razy jej siostra bliźniaczka, Cassie, powtarza jej by się ogarnęła, Molly nie może znieść myśli o odrzuceniu. Więc jest ostrożna. Grubaski muszą być ostrożne.

Potem na orbitę Cassie wchodzi śliczna nowa dziewczyna i po raz pierwszy cyniczna bliźniaczka Molly jest zakochana i jest w rozsypce. Tymczasem Molly zupełnie, ale to zupełnie nie umiera z samotności – z wyjątkiem tej części, w której jednak umiera. Na szczęście przyjacielem nowej dziewczyna Cassie jest słodki hipster. Jeśli Molly zdoła go poderwać, przeżyje swój pierwszy pocałunek oraz odzyska siostrę.

Jest tylko jeden problem: współpracownik Molly, Reid. Jest pulchnym superfanem Tolkiena z karnetem na jarmark renesansowy i absolutnie nie ma mowy, żeby Molly mogła się w nim zakochać.

Prawda?

„Odwrotność nieodwzajemnienia” to zabawna i autentyczna powieść o siostrzeństwie, miłości i dojrzewaniu.

Becky Albertalli jest psychologiem klinicznym i miała zaszczyt prowadzić terapię wielu nietuzinkowych, błyskotliwych i uroczych nastolatków. Przez siedem lat współprowadziła w Waszyngtonie grupę wsparcia dla dzieci wykazujących nonkonformizm seksualny. Obecnie mieszka wraz z rodziną w Atlancie.

 

 

 

Kategorie: Literatura