Bądź piękna i szczęśliwa przez cały rok… i basta!

Przegląd

Zdarza się, że nie mamy pomysłu na prezent. Na szczęście jest ktoś, kto ma na to patent. Oryginalny, niepowtarzalny, cieszący oko… Autorską koncepcją Edycji Świętego Pawła są tzw. codzienniki – wyjątkowe pod względem edytorskim książeczki, warte zauważenia i zainteresowania się nimi. Dzięki nim burze codzienności nie będą już takie straszne, a każdy nowy dzień jawić się będzie jako niepowtarzalna przygoda. Warta odkrycia i przeżycia. Wystarczy tylko przełożyć kartkę…


Bądź piękna i szczęśliwa przez cały rok to najnowszy codziennik w kolekcji Edycji Świętego Pawła, dedykowany kobietom. Dzięki niemu codzienność nabierze niecodziennych barw. Gwarantujemy.
Na pierwszy rzut oka wyróżnia się szata graficzna książeczki. Bardzo kobieca, więcej – cukierkowa, na widok której nie sposób się nie uśmiechnąć i pozytywnie nastroić do zadań czekających w każdym nowym dniu. A to już pierwszy przyczynek, by z takiego prezentu się ucieszyć. Z całą pewnością spodoba się on zarówno małym, jak i dużym kobietom, bo zachwyca bez względu na wiek. A jeśli do tego dodamy motywującą myśl, radę – np. ta z 5 września brzmi: „…kiedy życie daje ci cytryny, zrób z nich lemoniadę…” ?,a nawet… przepis na odżywczą maseczkę, to mamy komplet.
A więc na co czekasz!? Zrób sobie samej lub bliskiej kobiecie: przyjaciółce/mamie/babci/siostrze niebanalny prezent, którym będzie się mogła cieszyć przez wiele lat.
A najlepiej – podsuń ten pomysł bliskiemu mężczyźnie: chłopakowi/bratu/wujkowi etc. Ot, co.

Kategorie: Hobby i Poradniki