„Szkoła życia”, nowa książka Nikolasa Vaniera, reżysera oraz autora bestselleru „Bella i Sebastian” właśnie trafia do księgarń!

Przegląd

Już dziś trafia do księgarń Szkoła życia – nowa powieść Nikolasa Vaniera, reżysera oraz autora bestselleru Bella i Sebastian! Tym razem Nikolas Vanier zaprasza do przedwojennej Francji, do pełnej uroku opowieści o dorastaniu, bezwarunkowej przyjaźni i świata wielkiej przygody. Szkoła życia rozbudza ciekawość i dziecięcą wyobraźnię, a dorosłych przenosi do rozczulających czasów dzieciństwa. Powieści takie jak ta czyta się z zapartym tchem, niezależnie od wieku!

Niezwykła podróż w świat wielkiej przygody z autorem Belli i Sebastiana

Dla Paula, który nie znał innego świata niż krajobraz paryskich przedmieść, odkrywanie dzikiej natury jest fascynującą przygodą. Chłopiec zostaje oddany pod opiekę Borela, gburowatego łowczego w posiadłości hrabiego de La Chesnaye, i jego żony. Wkrótce poznaje Totoche’a, który jest najsprytniejszym kłusownikiem w okolicy. Pomiędzy leśnym człowiekiem a dzieckiem z miasta zawiązuje się szczera przyjaźń. Paul odkrywa sekrety przyrody i poznaje smak wolności, nie wiedząc, że jest coraz bliżej odkrycia tajemnicy własnego pochodzenia…

Wspaniała przygoda, pochwała natury, ale też refleksja nad potęgą przyjaźni!

Nicolas Vanier to francuski pisarz, filmowiec i podróżnik. Miłośnik dzikiej przyrody i dalekiej Północy, pasjonat psich zaprzęgów i popularyzator aktywnego wypoczynku w kontakcie z naturą. Znany w Polsce jako autor książki Transsyberia (1998) oraz scenarzysta i reżyser filmów Ostatni traper (2004) i Wilk (2009) i Bella i Sebastian (2012).

 

www.rebis.com.pl/pl

 

Kategorie: Literatura
Tagi: Rebis