Edycja Świętego Pawła na XXV Targach Wydawców Katolickich

Przegląd

Już 4 kwietnia w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie startują XXV Targi Wydawców Katolickich. Wśród kilkuset wystawców katolickich z kraju i zagranicy znajdzie się też Edycja Świętego Pawła.

W tym roku podczas trwania targów, jak to mamy we zwyczaju, zaprezentujemy sporo nowości wydawniczych. Odwiedzi nas też rekordowa liczba współpracujących z nami autorów.

To niepowtarzalna okazja, by stanąć z nimi twarzą w twarz, wymienić klika zdań i zdobyć upragniony autograf.

4 kwietnia, w godz. 15.00-16.30, spotkacie u nas Małgorzatę Nawrocką, autorkę m.in. „Twierdzy aniołów”, napisanej z wielką wyobraźnią i humorem powieści angel-fiction. 5 kwietnia, w godz. 12.00-13.30, gościć będziemy Jagodę Michalak, która razem z bohaterem swojej książki – małym Mikołajem, mieszkańcem tytułowych Wysp Koralowych, zabiera małych czytelników w ekscytującą podróż. Tego dnia pojawi się też na naszym stoisku ojciec z córką. Piotr Wołochowicz będzie promował „Książeczkę zdrowia małżonków. Rachunek sumienia w nieco innej formie”, która mobilizuje do konfrontacji, a tym samym ma szansę stać się kompasem w życiu duchowo-małżeńsko-rodzinnym, zapoczątkowującym pozytywne zmiany, i inne swojego autorstwa (godz. 15.00-16.00). Zaś Magdalena Wołochowicz, w godz. 16.00-17.00, będzie podpisywała „Psalmy dla Ciebie. Zwyciężaj mocą Bożego słowa!”, pięknie wydaną, zachwycającą szatą graficzną, a przy tym idącą z duchem czasu książeczkę, w której udowadnia, że spotkanie z psalmami to spotkanie z żywym Bogiem, każdego dnia troszczącym się o człowieka. Z kolei 6 kwietnia, w godz. 11.00-12.15, gościć będziemy s. Annę Marię Pudełko, apostolinkę, psychopedagog powołania, która pomaga młodym ludziom odkrywać sens życia i powołania, autorkę m.in. publikacji „Maryja wie lepiej” i „Kobieta w pełni szczęśliwa”. Również 6 kwietnia, w godz. 13.00-15.00, swoje zapadające w pamięć książki podpisywać będzie ks. Arkadiusz Paśnik („Obietnica”, „Znamię”, „Dar”, „Lęk”, „Miłość”). Jako ostatni pojawi się u nas rozpoznawalny i lubiany szczególnie przez dzieci bp Antoni Długosz. Spotkanie z nim zaplanowano 7 kwietnia, w godz. 12.30-14.00. Waszej uwadze w tym roku polecamy szczególnie pozycje: „Dziesięć kroków do świętości”, „Moja pierwsza spowiedź”, „Modlitwa dzieci” oraz wznowiony i uzupełniony o specjalną wkładkę zdjęciową wywiad rzekę, który z „biskupem od dzieci” przeprowadził ks. Stanisław Jasionek, znamiennie zatytułowany „Służyć z radością”.

Znajdziecie nas na stoisku o numerze 25. Serdecznie zapraszamy.
Mamy też niespodziankę. Z myślą o odwiedzających nasze stoisko przygotowaliśmy rabat na całą ofertę targową w wysokości aż 20 procent!

Kategorie: Wydarzenia